Çakra Doğal Taş Gümüş Bileklik
Çakra Doğal Taş Gümüş Bileklik

Çakra Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235031)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺336,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Çakra Doğal Taş Bileklik birçok doğal taşın doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Kahverengi Kaplangözü Taşı, Sedef Taşı, Sitrin Taşı, Mavi Yıldız Taşı, Gül kuvars Taşı, Akuamarin Taşı, Mavi Damarlı Akik Taşı, Yeşil Yıldız Taşı, Lapis Taşı, Siyah Oniks Taşı, Necef Dor Taşı, Jasper Taşı, Sodalit Taşı, Kırmızı Akik Taşı, Obsidyen Taşı, Şarlot Taşı, Kahve Yıldız Taşı, Kristal Kuvars Taşı, Kahve Damarlı Akik, Yeşil KaplanGözü Taşı, Aventurin Taşı, Mavi Kaplan Gözü Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

İçerisinde bulunan bütün taşların özelliklerini taşır.

İnsanların maddi manevi iyiliklerini arttırır.

Bedeni ve ruhi rahatsızlıklara olumlu etki eder.

Kişinin enerjisini arttırır, karamsar düşünceyi azaltır.

Çakralara faydalıdır.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.