600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Doğal ve sağlıklı bir cilt görünümünün şartı zaten sahip olduğumuz doğal güzelliği korumak ve bakım yapmaktır. Bunların sayesinde cilt düzenli olarak kirden, fazla yağdan ve bakterilerden arındırılmış olur. Bunlar da zaten doğal ve sağlıklı cildin sırlarıdır. Doğal cilt bakım ürünleri herhangi bir yapay müdahale olmaksızın cildinizin güzel ve sağlıklı görünmesidir. Doğal ve ışıltılı bir cildin en önemli adımı cildin temizliğidir. Gün içerisinde makyaj kalıntıları, hava kirliliği, mevsim değişiklikleri gibi birçok olumsuz çevre koşullarına maruz kalan cildimizin temizliğini gece rutinimizde mutlaka sağlamalıyız. Bu temizliği yaparken cildin koruyucu bariyerine zarar vermemeye, gözenekleri derinlemesine temizlemeye ve cilde uygun malzemeler kullanmaya dikkat etmeliyiz. Hem yüzümüze hem de tüm vücudumuza yaptığımız bakımın doğal olması çok önemlidir. Bu doğal bakımlar için evde doğal bitkilerle, yağlarla vb. malzemelerle karışım yapmak mümkün olsa da bu hayat yoğunluğundan ötürü çok sürekli bir alışkanlık haline gelememektedir. Halbuki cilt ve vücut bakımının sürekli olmadığı sürece fayda göstermediği zaten bilinen bir şeydir. Bunun yanında hazır kimyasal ürünleri kullanmak da doğal cilt ve vücut bakım amacı için tercih edilen bir seçenek değildir. Bu iki problemin çözümü de hazır ve doğal olan bakım ürünleridir. Aromaterapi Market sitesinde bu ürünler tüm başlıklarıyla ve ürün çeşitliliğiyle bulunmaktadır. Doğal cilt ve vücut bakım ürünleri üreten firmalar insanlar ve gezegen için iyi olan ürünler ile güzellik endüstrisi standartlarını yeniden tanımlamayı kendilerine görev edinmişlerdir. Bu doğal ürünler parabenler, ftalatlar, sülfatlar, peg bileşikleri, petrokimyasallar ve mineral yağlar, etoksillenmiş malzemeler ile sentetik kokular ve boyalardan arınmış ürünlerdir.

 

Yüzyıllar öncesinden bugünlere gelen doğa ile şifa ilişkisi her türlü bakım için doğal olanının tercih edilmesi gerektiğini kanıtlamaktadır. Yüzyıllar öncesinden bugüne şifa ve bakım için doğadan, bitkilerden yararlanılmakta. Zayıflamada, deri ve saç problemlerinde, güzellikte ve birçok sağlık sorunlarını gidermede doğanın mucizelerinden hep faydalanılmaktaydı. Bugün de yeniden canlanan, yenilenen doğal yöntemlerde çok yüksek bir artış mevcut. Otların, doğal yağların ve doğal şifalı bitkilerin özel iyileştirici özellikleri artık çok geniş bir kitle tarafından biliniyor ve üreticiler tarafından kullanılarak doğal ürünler ortaya çıkıyor. Hem yüz hem de vücut bakımımız için bu doğal ürünleri kullanmak gençliğimiz için de geçken yatırımını yaptığımız yaşlılığımız için de çok önemli. Aromaterapi Market sitesi bu doğal cilt ve vücut bakım ürünlerini çok sayıda kategori ve ürün çeşidiyle sunmakta.

 

Doğal Vücut Bakım Ürünleri

Aromaterapi Market sitesinde cilt ve vücut bakımı için çok fazla sayıda ürün çeşidi mevcuttur. Bu ürünlerin sınıflandırıldığı kategoriler de çok sayıdadır. Özel başlıklar için hazırlanmış doğal cilt ve vücut bakım setleri, doğal bakım kremleri, scrublar, yıkama jeli ve sabunlar, cilt serumu ve tonikler, gua sha ve roller, doğal fırçalar ve lifler, temizlik ve hijyen kategorileri sitede sıralanmıştır. Bakım setleri kategorisinde bebek bakım seti ve selülit seti gibi birtakım vücut problemleri veya özel durumlar için hazırlanmış setler vardır. Kremlerin sınıfında başta Therapium Naturalis ’in mucize kremi olan Defne İksiri olmak üzere bakım kremleri sıralanmaktadır. Scrublar kategorisinde lavanta ve nar çekirdeği gibi farklı bitkiler kullanılarak üretilmiş vücut bakım scrubları bulunmaktadır. Yıkama jeli ve sabunlar kategorisinde ada çaylı, badem yağlı, aloeveralı, eşek sütlü gibi doğal sabunlardan güllü duş jellerine, yüz temizleme köpüklerine kadar birçok doğal hijyen bakım ürünü vardır. Cilt serumu ve tonikler grubunda gül suyu tonik ve leke karşıtı serum gibi cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Gua sha ve roller kategorisi Therapium Naturalis markasının özel doğal taşlarla hazırladığı doğal yüz masaj aletleri ve gua sha masaj taşlarını bulundurur. Doğal fırçalar ve lifler sınıfında at kılı, keçi kılı, kabak lifi gibi malzemelerle üretilmiş lifler, taraklar ve fırçalardan oluşur. Son kategori olan temizlik ve hijyen kategorisinde birçok başlık altında çeşidi olan bitkisel temizleyiciler, dezenfektanlar, kolonyalar, sabunlar gibi ürünlerden oluşur.

 

Doğal Cilt ve Vücut Bakım Ürün Fiyatları

Vücut için en önemli şey olan bakım, bu doğal bakım ürünleriyle yapıldığında asıl etkiyi vermektedir. Çok fazla sayıda çeşidiyle Aromaterapi Market sitesinde sıralanan bu doğal yüz ve vücut bakım ürünleri hem doğallıklarının hem de kalitelerinin yanında çok uygun fiyatlara sahiptir. Bakım rutininiz için keyifli ürün araştırmanızı, gezintinizi yaparken bu ucuz fiyatlı doğal ürünleri Aromaterapi Market sitesine bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.