Hidrosoller
₺160,00 KDV Dahil
Cilt Serumu & Tonikler
₺89,00 KDV Dahil
Cilt Serumu & Tonikler
₺512,00 KDV Dahil
₺640,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺416,00 KDV Dahil
₺520,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺552,00 KDV Dahil
₺690,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺440,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺520,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺424,00 KDV Dahil
₺530,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺520,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺424,00 KDV Dahil
₺530,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺488,00 KDV Dahil
₺610,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺408,00 KDV Dahil
₺510,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺480,00 KDV Dahil
₺600,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Serumu & Tonikler
₺392,00 KDV Dahil
₺490,00 KDV Dahil
1

LEKE KARŞITI CİLT SERUMLARI

Leke karşıtı cilt serumları özelinde bilgilerden önce cilt serumunun ne olduğundan söz edilmeli. Cilt serumları çeşitli cilt sorunlarına içindeki etkin maddeler sayesinde cevap veren ve içerik olarak yoğunlaştırılmış cilt ürünleridir. Yoğun ve güçlü etken maddelerin cilt tarafından daha kolay emilmesini sağlayan formüle sahiptirler.

Kullanılan cilt bakım ürününün cildin katmanları arasında ilerleyebilmesi ve derin dokulara kadar ulaşabilmesi çok önemlidir ve cilt serumları yapısal formu nedeniyle gözeneklerden daha kolay geçebilmesiyle bunu çok iyi şekilde yapar.

Bu yazıda bir tanesinden bahsedileceği gibi cilt serumları belli birçok probleme karşı geliştirilmiş formüllerdir. Cildin problemine uygun içerikteki serum, düzenli ve doğru şekilde kullanılmasıyla problemin kısa zaman içinde giderilmesini sağlar.

Bu etkileri görebilmek için düzenli kullanım en önemli şarttır. Eğer amacına uygun doğru serumlar cilt bakımı rutininin içine yerleştirilmişse etkileri bu süreçte kendini belirli şekilde gösterir. Bazı zamanlarda etkisini göstermiyor işe yaramıyor zannedilse bile cilt serumlarını kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de sonuç için sabredip düzenli kullanımı bırakmamaktır. Çünkü derinin altına kadar ulaşan cilt serumlarının içindeki etken maddeler, ortalama kırk beş gün sonrasında onarımının sonucunu gösterir.

Cilt temizliği hem sağlık için hem de güzel ve iyi hissettiren bir görünüm için her gün yapılması gereken bir uygulamadır. Cilt temizliğinin üstüne cilt serumlarını kullanmak da bu rutini destekleyen ve aslında tamamlayarak bir bütün haline getiren aşamadır. Bu bütünlük için bu serumların nasıl kullanılması gerektiğini bilmek gerekir.

Cilt nasıl gün içinde sabah ve akşam olmak üzere iki kere temizleniyorsa, kullanım zamanı uyarılarına uygun olarak serumlarda bu şekilde günde bir veya iki kere uygulanabilir. Kullanılan serumun niteliği ya da sebep olan cilt probleminin şiddeti uygulama sıklığını değiştirir.

Cilt serumlarının mutlaka temiz cilde uygulanması gerektiğinden ötürü kullanılan tüm cilt bakımı ürünlerinin temizlikten hemen sonra kullanılması gerekir. Bu durumdan dolayı cilt bakımını rutin hale getirmek de önemlidir.

Cilt temizlendiğinde gözenekler temizlenir ve zararlı etmenler vücudu terk eder. Bu sayede kullanılan cilt serumları ve diğer bakım ürünleri hızlı bir şekilde en küçük yerlere kadar inerek emilecektir. Cilt serumları kullanıldıktan hemen sonra başka ürünlerde uygulanabilir.  Bu yüzden rutin hale getirmek her açıdan sorunsuz ve önemlidir.

Cilt serumu uygulanırken cilde hassas davranmak gerekir. Yüz vücuttaki en hassas bölgelerden biri olduğundan dolayı ciddi bir özen ister. Bu yüzden cilt serumları çok bastırmadan, parmak uçlarıyla, olabildiği kadar yavaş hareketlerle uygulanmalıdır. Bu hareketlerle uygulanan serumlar cilde hem sağlık açısından fayda verirken bir yandan da rahatlatıcı etkisiyle kişiyi iyi hissettirir.

Cilt serumları alırken de yüz bölgesinin hassasiyetinden dolayı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Cilt serumu cilde zarar vermemelidir, sağlıklı bir şekilde cildi temizlemeli, onarmalıdır. Bunun için alınacak cilt serumunun alkol içermemesine dikkat edilmelidir. Özellikle Root Aromaterapi Crystalline Leke Karşıtı ve Aydınlatıcı C vitamini Serum gibi ürünleri sizlere önerebiliriz.

Sözü edilen cilt sorunlarından biri de cilt lekeleridir. En yaygın olan problemlerden biri olan cilt lekeleri için çok etkili cilt serumları bulunmakta. Bu serumların asıl amacı ve görevi hızlı emilim göstererek lekeler ile başa çıkmaktır. Leke karşıtı serumlar sayesinde cildin derinliklerinde bir çalışma gerçekleşir ve cilt içten dışa doğru beslenir. Tüm cilt bakım takviyelerinin yanı sıra cildi nemlendirir, lekeleri gidermeye yardımcı olur, sivilcelere karşı direnç gösterir ve yüz hatlarındaki yaşlanma belirtilerinizin giderilmesine yardımcı olur.

Leke karşıtı serumlar içindeki çokça içerik çeşidinin yanında en yaygın ve önemli denebilecek olan Niacinamide asit içerirler. Niacinamide cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korur, yeni leke oluşmasını engeller ve var olan lekelerin rengi zamanla açılır. Leke karşıtı serumları Aromaterapi Market sitesinde gezinirken rahatlıkla bulabilir ve temin edebilirsiniz.

 

ONARICI CİLT SERUMLARI

Onarıcı cilt serumları çevresel faktörler nedeniyle yıpranmış ciltlerin derinlemesine onarımını destekler. Parlak ve eşit bir cilt tonu elde edilmesine ve ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Bütün serumlarda olduğu gibi Root Aromaterapi Bulletproof Yoğun Cilt Onarıcı Retinol Serum ürününü de hassas ve ayrıntılı kullanım gerektirirler.

Cilt bakım rutinine eklenerek ve sabrederek düzenli kullanımda etkisini en iyi şekilde gösterir. Onarıcı serumları Aromaterapi Market sitesinde gezinirken rahatlıkla bulabilir ve temin edebilirsiniz.

 

TONİK FİYATLARI

Yüz tonikleri içeriğinde cildi temizleyici, cildi arındırıcı özelliklere sahip olan, antiseptik olan, su gibi davranan, temelde cildi tazelemek ve canlandırmak amacıyla tasarlanmış aktif maddeler içeren cilt bakım ürünleridir. Tonikler gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek, dezenfekte etmek için kullanılırlar. Cilt yüz yıkama ürünleriyle temizlendikten sonra uygulanırlar.

Cildin PH seviyesini dengelemek, gözenek görünümünü en aza indirmek, cildi temizlik ardından uygulanacak bakımlara en uygun hale getirmek ve en derin temizliği sağlamak gibi görevleri vardır. Makyaj kalıntıları ve gece- gündüz oluşan fazla yağı ve kiri temizler. Dengeli bir cilt sağlar.

İçeriğindeki yararlı maddelerle cildi onarır ve cilt problemlerine yardımcı olur. Aromaterapi Market sitesinde gezinirken Gül Suyu Cilt Bakımı&Cilt Yenileyici Tonik Gül Suyu Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı tonikleri faydalarına karşılık fazlasıyla uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Gösterdiği etkilere karşı her türlü karda çıkaracak bu tonikleri hem görerek hem bilgi edinerek hızlıca evinize getirtebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.