600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bebek Bakım Ürünleri 

Bebekler dünyaya geldiğinde, tüm dünya özellikle anne ve babası onun etrafında döner. Onun sağlığı ve mutluluğu en öncelikli konuları olur. Bebekler hassas ciltleri ve gelişmekte olan vücutlarıyla özel ilgi ve alakaya ihtiyaç duyarlar. Bu noktada bebek bakımı ürünleri oldukça önem kazanır. Bebeklerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bakım ürünleri, onların sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine destek olurken ebeveynlere de rahat bir bakım deneyimi sunar. 

Kategoriden bebeğinizin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bebeklerin ciltleri ince ve hassastır bu yüzden güneşin zararlı ışıklarından onları korumak gerekir. Bebekler için özel formüle edilmiş güneş kremlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bebekler diş çıkarmaya başladıktan sonra diş ve ağız sağlığına özen gösterme ihtiyacı gündeme gelir. Bebekler için özel olarak üretilen diş macunları, diş minesine zarar vermeden temizlik sağlar. Doğru diş macunu seçerek bebeklerinizin sağlıklı diş alışkanlıklarını erken yaşlarda kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bebek bakımı sadece temel ihtiyaçların karşılanmasından daha fazlasını gerektirir. Bebek şampuanları, pişik kremleri, doğal bebek bakım yağları ve losyonları kullanılır. Ayrıca yaz aylarında sinek sorununu çözmek için doğal sinek koruyucu spreyleri de bakım setinize ekleyebilirsiniz. 

Bebek İçin Güneş Kremi Nasıl Seçilir?

Bebeklerin hassas ciltleri, güneşin zararlı etkilerine karşı özellikle savunmasızdır. Bu nedenle, bebekler için uygun güneş koruma ürünlerini seçmek son derece önemlidir. Bebekler için kullanılacak güneş kremlerinde SPF faktörü önemlidir. Genellikle SPF 30 veya daha yüksek faktörlü ürünler tercih edilir. Yüksek faktörler bebeklerin ciltlerini daha etkili bir şekilde UV ışınlarından korur. Güneş kreminin geniş spektrum koruma sağlaması önemli bir detaydır. Bu kremin hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağladığı anlamına gelir. Bebek ciltleri hassas ve daha alerjik reaksiyonlara eğilimli olduğu için güneş kreminin doğal yani organik olması gerekir. Kategoriden Ecowell’in organik bebek güneş kremine ulaşabilirsiniz. Güneş kremini su kenarı için kullanmak istiyorsanız suya dayanıklı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yeni bir güneş kremi kullanmaya başlamadan önce bebeklerinizin cildinde küçük bir alanda test etmek iyi bir fikirdir. Böylelikle bebeğiniz için en iyi güneş kremini seçmiş olursunuz. 

Bebek İçin Diş Macunu Nasıl Seçilir?

Bebeklerin diş bakımı sağlıklı diş gelişimi için önemlidir ve bu süreç diş macunu seçimiyle başlar. Hassas diş etleri ve yeni çıkan dişler nedeniyle bebek için doğru diş macununu seçmek önemlidir. Kullandığınız ürünün bebeğinizin yaşına uygun olması ilk önemli adımdır. Genellikle bebeklerin ilk dişleri 6 aylık civarında çıkmaya başlayabilir. Bu dönemde bebekler için özel ve doğal “ilk diş macunu” ürünlerini deneyebilirsiniz. Fluorid, diş minesini güçlendirmek ve çürümelere karşı korumak için faydalı bir mineraldir. Bebeklerin diş macununda yutabilecekleri miktarı dikkate alarak düşük fluorid içeriği tercih edilmelidir. Bebeklerin hassas diş etleri ve ağız yapısı için doğal / organik ürünler yani kimyasal içermeyen diş macunları tercih edilmelidir. Cosmos Organik Sertifikalı Ecowell Çocuk Diş Macunu’nu kategoriden satın alabilirsiniz. Diş macununun içinde bulunan Aloe Vera dişlerin temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Ayrıca karadut ile diş fırçalama deneyimi keyfi artırılmıştır. 

Bebek Bakım Ürünleri Nereden Alınır?

Bebek bakım ürünlerini güvendiğiniz ve bu alanda uzman markaların satışını yapan online satış noktalarından alabilirsiniz. Aroma Terapi'de bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bakım ürünleri bulunuyor. İstediğiniz ürünleri sepete ekleyerek güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.