600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

İçten Damlalıklı Aromaterapik Ürün Şişeleri

 İçten damlalıklı şişeler sıvıları muhafaza etmek, bir yerden numune almak ya da saklamak amacı ile üretilmiş cam şişelerdir. Başka bir aparata ihtiyaç olmadan ve aynı zamanda istediğiniz miktarı rahatça ayarlayarak kullanabileceğiniz bu şişeler Aromaterapi Market sitesinde çeşitleriyle bulunmaktadır. Normal cam şişeden fiziksel olarak tek farkı ağız kısmındaki sabit parçadır ama kullanım şekli tıpatıp aynıdır. Yani aynı normal bir şişeden sıvıyı dışarı almak için yapılan şişeyi sıvının döküleceği yere doğru yatırma işlemi yapılıp karşılığında bambaşka bir etki alınır. Şişenin kapağı çevirip açılarak ve normal şekilde dökülerek sabit parça sayesinde istenilen hassas ölçüde sıvı istenilen yere aktarılır. Hem Aromaterapi Market sitesindeki Therapium Naturalis markası ve diğer tüm markaların yağlarında hem de diğer tüm istediğiniz sıvılarda bu şişeleri tekrar tekrar kullanabilirsiniz. İçten damlalıklı şişeler hem cam olması hem de çıkarılıp takılabilen parçası sayesinde uzun zaman boyunca, defalarca ve istediğiniz sıvılarda kullanma imkanını sunar. 

İçten Damlalıklı Aromaterapik Ürün Şişe Çeşitleri 

İçten damlalıklı şişeler boyutlarıyla ve renkleriyle birçok tercih imkânı sunmaktadırlar. Aromaterapi Market sitesinde bu çeşitler kolayca görülebilmektedir. İlk olarak 10 cc ölçüde amber rengi cam şişe ve mat siyah renkli cam şişe vardır. 50 cc ölçüde ise amber renkli cam şişe bulunur. 100 cc ölçüde yine amber renkli cam şişe seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda 10 cc’lik şişeler için alması daha mantıklı olan üçlü setler oluşturulmuştur. 

İçten Damlalıklı Aromaterapik Ürün Şişe Fiyatları

Defalarca, birçok çeşitte, istediğiniz zamanda ve kolaylıkta kullanabileceğiniz bu şişeler özellikle kullanım zamanlarına kıyasla fazlasıyla uygun fiyatlara sahiptir. Aldığınız çeşit çeşit yağlarda veya başka sıvılarda tekrar tekrar kullanacağınız bu şişeler hem kullanım olanaklarıyla fiyatından çok daha büyük bir karşılığı size verecektir. Bu çeşitlere, özelliklerine, kullanım şekillerine ve fiyatlarına Aromaterapi Market sitesinde gezinirken kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.