• Nisan 22, 2022 Aromaterapi

   

  Çay ağacı yağının en temel özelliği antibakteriyel bir özelliğe sahip olmasıdır. Bedensel alanda anti-bakteriyel, anti-viral, mantar ve akne önleyici, iltihap önleyici, kaşıntı ve ağrı azaltıcı, cilt yenileyicidir. Böcek kovucudur. Dört mevsim kullanılabilir.

  çay ağacı, aromaterapi, anti-bakteriyel, anti-viral, mantar , akne, sivilce, iltihap, kaşıntı, ağrı, cilt yenileyici, böcek kovucu
 • Şubat 01, 2022 Genel Sağlık Aromaterapi

  Stresli bir günde yaşanan migren atakları, ani bir hareket sonucu yaşanan boyun tutulması, kadınların regli dönemi şikayetleri...Günlük hayatın akışı zaman zaman fiziksel sağlığımıza yansıyabilir ve çeşitli vücut rahatsızlıkları çekmemize neden olabilir. 

  aromaterapi, lavanta, okaliptus, limonotu, portakal kabuğu, çay ağacı, nane
 • Ocak 04, 2022 Genel Sağlık Aromaterapi

  Covid geçirsek de geçirmesek de bundan böyle maskeler hayatımızın bir parçası olacak. Maske ile aldığımız nefesi daha kaliteli hale getirmek için aromaterapinin solunum üzerindeki araştırmalarını da göz önünde bulundurarak Aromask’ı tasarladık. Aromask, ergonomik bir maske olmanın yanı sıra içerisindeki pamuklu ped ile uçucu yağları soluduğunuz nefese dahil eder. Paketinde değiştirilebilir pamuklu ped ve pede damlatmak için uçucu yağlar bulunur. Aromask için seçtiğimiz uçucu yağlar arasında özellikle aktif bileşenlerinin antibakteriyel, antiviral, antifungal, anti-inflamatuar, antimikrobiyal özellik gösteren okaliptüs, lavanta ve çay ağacı yer alıyor.

  blog, yazısı
 • Ocak 04, 2022 Genel Sağlık Aromaterapi

  Aromaterapiyi hayatımıza dahil etmek için ilk etapta ufak aromaterapi setlerinden başlamak iyi bir tercih olabilir. İhtiyaca göre seçeceğiniz uçucu yağları deneyimlemek ve tanımak daha sonraki tercihlerinizi şekillendirir. Örneğin uyku bozukları için lavantayı, konsantrasyon için naneyi tercih edebilirsiniz.

  blog, yazısı
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.