600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Damlalıklı Aromaterapik Ürün Şişeleri

Damlalıklı şişeler kapağı içindekileri damla damla akıtacak biçimde yapılmış küçük şişelerdir. Dökmek istediğiniz ama çok ve ani boşalmasını istemediğiniz sıvılarda kullanılması çok avantajlı olan bu şişeler Aromaterapi Market sitesinde çeşitleriyle bulunmaktadır. Damlatmaya yarayan uzun borulu kapak şişenin içine sıvıya dalacak şekilde sokulur ve yumuşak kapak sıkılarak boru doldurulur. Sonrasında borulu kapak sıvının dökülmek istendiği yere götürülerek kapak tekrar sıkılarak sıvı damlalar halinde dökülür. Damlalıklı şişeler aynı zamanda estetik olarak da göze fazlasıyla hitap eden ürünlerdir. İçten damlalıklı şişeleri kullanmak istediğiniz her sıvıyla kullanabilirsiniz. Therapium Naturalis özelinde bahsedilecek olursa Aromaterapi Market sitesinde bulacağınız bütün yağ çeşitlerini bu şişelerle kolayca kullanırsınız. Değerleri yüksek olan, az az kullanılan ve boşa harcamamak gereken yağlar için bu şişeleri kullanmak çok mantıklı bir seçenektir.

Damlalıklı Aromaterapik Ürün Şişe ÇeşitleriDamlalıklı şişelerin şekilleriyle göze hitap ettiğinden zaten bahsedilmişti. Bu şişelerin bir de çeşitleriyle daha da zevkleri tatmin edici yanı vardır. Aromaterapi Market sitesinde renk ve boyut farklılıklarıyla bulunabilecek çeşitler mevcuttur. 10 cc ölçüde altın rengi kapaklı ve yeşil renk camlı damlalıklı şişe, 20 cc’ lik boyutta yine altın rengi kapaklı ve amber rengi camlı damlalıklı şişe ve son olarak 50 cc ölçüde altın rengi kapaklı mavi camlı damlalıklı şişe ile altın rengi kapaklı mat siyah renkli cam damlalıklı şişe seçenekleri vardır. Tamamen zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz damlalıklı şişeyi Aromaterapi Market sitesinde bulabilirsiniz.

Damlalıklı Aromaterapik Ürün Şişe Fiyatları

Defalarca, birçok çeşitte, istediğiniz zamanda ve kolaylıkta kullanabileceğiniz bu şişeler özellikle kullanım zamanlarına kıyasla fazlasıyla uygun fiyatlara sahiptir. Aldığınız çeşit çeşit yağlarda veya başka sıvılarda tekrar tekrar kullanacağınız bu şişeler hem kullanım olanaklarıyla ve görüntüsüyle fiyatından çok daha büyük bir karşılığı size verecektir. Bu çeşitlere, özelliklerine, kullanım şekillerine ve fiyatlarına Aromaterapi Market sitesinde gezinirken kolayca ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.