600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Diğer Aromaterapik Ürün Malzemeleri

Aromaterapi Market’ in diğer aromaterapik ürünlerinde birçok işe yarar malzeme vardır. Cam baget çubuklar, ölçülü beher kapları, pastör pipetler ve rulolu cam şişelere kadar çokça ürün mevcuttur. Kendiniz yapacağınız karışımlarda ve formüllerde lazım olan tüm materyalleri bu kategoriden bulabilirsiniz. Evde hazırlanması istenilen tüm bu malzemeler için net ölçüler, uygun yapı, gerekli dayanıklılık seviyesi ve benzeri özellikler gereklidir fakat ana ev ortamında bu işe uygun araç gereç bulmak ve kullanmak her zaman imkanlı ve tam verimli olmayabilir. Bu işler için ayrı araç gereçlere sahip olmak hem daha avantajlı hem de daha tatmin edicidir. Bu nedenlerle Aromaterapi Market sitesindeki tüm bu ürün malzemeleri bu aşamalar için fazlasıyla gereklidir. Kısacası evde aromaterapi ayağınıza getirilir.

Diğer Aromaterapik Ürün Malzeme Çeşitleri

 
Aromaterapi Market sitesinde bu kategoride öncelikle cam baget çubuklar bulunur. 6mm çapında 200 mm uzunluğunda olan bu cam bagetler karışımlarınızı hazırlamak için yüksek kaliteye sahip ürünlerdir. Her türlü karıştırma işlemi baget sayesinde kolayca yapılabilir. Bu karışların içinde hazırlanacağı beherler de tabii ki Aromaterapi Market sitesinde boyut çeşitleriyle yerini almıştır. 150 ml, 100 ml ve 50 ml seçenekleriyle mevcuttur. Yanında cam bagete de ihtiyaç duyulması yüksek oranda olduğu için baget ve beher birlikte bir set de hazırlanmıştır. Ardından pastör pipetler gelmektedir. Aktarmak istenilen aromaterapik yağları ya da herhangi başka sıvıları hassas ölçülerle kolaylıkla aktarabileceğiniz bu pipetler hazırlanmak istenen karışımlarda yine çok faydalı olacak bir parçadır. Son olarak rulolu cam şişeler vardır. Rulolu cam şişenin içerisine dilenen esansiyel yağ ve koku koyularak rahatlıkla taşınabilir. Rulo kısmı sayesinde vücuda sürmesi kolaylaşır ve miktar olarak homojen dağıtım sağlar.

 

Diğer Aromaterapik Ürün Malzeme Fiyatları

Bu aromaterapik malzemelerin fiyatları sağladığı avantajlara ve uzun kullanım sürelerine karşı çok uygundur. Defalarca, sayısız formülde kullanabileceğiniz beherler, bagetler, şişeler çok makul fiyatlara deneyime sunulmuştur. Tüm bu malzemelerin avantajlı fiyatlarına, çeşitlerine, kullanımlarına ve özelliklerine Aromaterapi Market sitesinden ulaşıp aynı anda kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.