600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Aromaterapi Kolyesi

Aromaterapi Kolyesi değerli taşlardan veya madenlerden ya da tamamen sıradan malzemelerden yapılan ve boyna takılan aksesuarlardır. Hem süs eşyası hem de maddesine göre değerli eşya yerini alabilirler. Aromaterapi Kolyeleri yüzyıllardır kullanılan ve tarihten bu yana kullanımı için birçok amaca sahip takılardır ve belki de insanlar tarafından takılan en eski süs eşyalarından biri olabilir. Törensel, dinsel, büyüsel veya cenaze amaçlı amaçlara hizmet edebilmelerini yanında değerine göre zenginlik ve statünün göstergeleri de olabilirler. Kolyeler en yaygın ve basit haliyle yapısal olarak bir zincir veya sicim üzerine geçirilmiş taşlardan veya kolye uçlarından oluşan aksesuarlardır.

Aromaterapi Market sitesinde sadece süs amaçlı değil, adından da amacını belli eder şekilde olan aromaterapi kolyeleri bulunmaktadır. Aromaterapi fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığımız için bedenin iyileşme gücünü bulma amacı olan ve bunu şifalı bitkilerin özü denilebilecek uçucu yağlarla yapan bir terapi yöntemi. Koklama, soluma ya da cilde uygulama ile gerçeğe dönüştürülen mucizevi bir tedavi. Aromaterapi kolyeleri ise hem bu tedaviyi hem de şıklığı bir araya getiren bir yol. Her uçucu yağ kendine has ve benzersiz faydasıyla biliniyor. Bu faydaları görmek için birçok yöntem var. Bunlardan biri de kolyeler. 

Therapium Naturalis markalı kolyeler çok çeşitli, şık, içine uçucu yağını koyabilmeye uygun tasarımlı olarak üretilmiştir. Yanlarında bulunan iğneler ile istenilen uçucu yağ kolyedeki delikten doldurulur. Sonrasında tek kalan kolyeyi takmak ve uçucu yağın özelliğini göstererek uçup, etkisini koklama yoluyla göstermesini beklemek. Kolyenin özel tasarımı sayesinde içine konulan doğal yağ dışarı sızmaz, sadece yağın kokusunu alınır. Bu sayede kıyafetlerde herhangi bir leke oluşması da engellenmiş olur.

 

Aromaterapi Kolye Çeşitleri

Aromaterapi kolye çeşitleri Aromaterapi Market sitesinde çok sayıda tasarım ve renk çeşitleriyle yerini almış durumda. Bu kolyeleri Aromaterapi Market sitesinde gezinirken zevkinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Yanında ilk deneyiminizi rahatça yaşayabilmeniz için hediye uçucu yağı ile birlikte hazır edilmiş kolyeler dört farklı ana grup çeşidiyle mevcut. Bu gruplar kalp kolye, cam top kolye, üfleme cam kolye ve mantar tıpalı kolye olarak sıralanmıştır.

Kalp kolyeler, kırmızı kalp aromaterapi kolye, lacivert kalp kolye ve yeşil kalp kolye çeşitleriyle bulunmaktadır. Cam top aromaterapi kolyeleri ise kokulu cam top kolye açık mor, kokulu cam top kolye açık pembe, kokulu cam top kolye hâkî yeşili, kokulu cam top kolye kırmızı, kokulu cam top kolye pembe, kokulu cam top kolye lacivert, kokulu cam top kolye mavi, kokulu cam top kolye mürdüm, kokulu cam top kolye sarı, kokulu cam top kolye simli gold, kokulu cam top kolye turuncu ve kokulu cam top kolye yeşil olarak vardır.

Üfleme cam kolyeler pembe ve sarı renkleriyle sitede yerini almıştır. Son grup olan mantar tıpalı kolyeler de mantar tıpalı simli cam kolye açık yeşil, mantar tıpalı simli cam kolye amber, mantar tıpalı simli cam kolye koyu yeşil, mantar tıpalı simli cam kolye lacivert ve mantar tıpalı simli cam kolye sarı olarak mevcuttur.

Tüm bu aromaterapi kolyelerini Aromaterapi Market sitesinde gezinerek bulabilirsiniz. Önce bu kolyelerin içinde kullanılan tüm uçucu yağların özelliklerini ve çeşitlerini yine Aromaterapi Market sitesinde kolayca bulabilir ve kendinize, ihtiyacınıza, isteğinize uygun yağı seçebilirsiniz. Sonrasında kolyelerin çeşitlerine tek tek bakarak gözünüze hitap edeni seçebilir kendi aromaterapinizi hazır edebilirsiniz.

 

Aromaterapi Kolye Fiyatları

Aromaterapi kolyeleri tükenmeyen aromaterapi ürünleridir. Sadece bittikçe yağını değiştirmeniz gereken ve her gün kullanabileceğiniz kadar uzun soluklu ömrü olan bu ürünleri çok uygun fiyatlara Aromaterapi Market sitesinde gezinerek bulabilirsiniz.

Uzun soluğuna karşı fiyatıyla her türlü karda bırakan bu kolyeler hem sağlık hem şıklık vererek her türlü tatmin edici etkiye sahiptir. Tüm gününüzde aromaterapinin bu etkilerini görmek için Aromaterapi Market sitesine girip tercihinizi bu çok uygun fiyatlarla yapmak tek yapmanız gereken şey.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.