600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

SPREY BAŞLIKLI AROMATERAPİK ÜRÜN ŞİŞELERİ

Sprey başlıklı şişeler içindeki yardımcı ekipmanların mekanik yapısı sayesinde şişenin içindeki sıvı veya gaz formdaki ürünü dışarıya püskürtmeyi sağlar. Genellikle cam ya da plastik yapıda olurlar. 

Bazen evde elde olan herhangi bir sıvı ekipman yetersizliğinden kullanılamaz ve o şekilde yerinde kalır. Evin dışına götürülmesi gereken ama içinde olduğu kabın boyutundan ya da kullanışsızlığından taşınamayan bir sürü şey çok fazla işe yarayacaklarına rağmen sıfır yararla kenarda bekler. Büyük şişelerdeki kolonyalardan tutup evdeki bitkileri sulamak için olan suya kadar birçok şeyde sprey başlıklı şişelere ihtiyaç vardır. Bazen birkaç kişiye bölmek için, bazen taşınan çantaya göre küçültmek için, bazen daha kolay ya da daha etkili kullanmak için ve bunlar gibi başka sebepler için sprey başlıklı şişeler kullanılır. Tüm bunlara ek olarak bu ürünler aromaterapik yağların da kolay kullanılması için olanak oluşturur. Mesela hidrosollerle seyrelttiğiniz yağları bu şişelerde istediğiniz oranda kolayca kullabilirsiniz.

SPREY BAŞLIKLI AROMATERAPİK ÜRÜN ŞİŞE ÇEŞİTLERİ

Sprey başlıklı şişeler bir yandan ihtiyaçları karşılarken bir yandan da estetik zevkleri tatmin edebilir. Aromaterapi Market sitesinde renklerine, boyutlarına, şekillerine göre birçok çeşit şişe yer almaktadır. İlk olarak 30 cc cam şişelerde altın rengi kapaklı ve gümüş rengi kapaklı seçenekler mevcuttur. 20 cc şekilli cam şişede gümüş kapaklı seçeneği vardır. 10 cc ölçüde altın rengi kapaklı şişe seçeneği vardır. 50 cc’lik mavi renginde camlı ve beyaz kapaklı çeşit mevcuttur. Aromaterapi sitesinde son olarak 100 cc ölçüde amber renkli camı ve beyaz kapağıyla tasarlanmış şişe bulunur. Tüm bu çeşitleri ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre seçebilirsiniz. 

SPREY BAŞLIKLI AROMATERAPİK ÜRÜN ŞİŞE FİYATARI

İstenilen kullanım şeklinde, istenilen sayıda tekrar tekrar, istenilen zaman kullanabilen şişeler bu uzun süreli ömürlerine karşılık çok uygun fiyatlara sahiptir. Çeşit çeşit ürününüzde defalarca kullanabilmenin yanında Aromaterapi Market sitesinde de görebileceğiniz fiyatlarla bu şişeleri almak fazlasıyla mantıklı ve karlı bir seçimdir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.