600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

SCRUBLAR

Tanecikli yapısı ile bilinen ve son yıllarda çok yaygın olan vücut scrubları banyodayken nemli cilde uygulanmasıyla artık banyo ritüellerinin içine girmiş bir bakım ürünüdür. Hem ciltte masaj etkisi yaratarak iyi hissettiren hem de cildi arındıran, temizleyen ve tazeleyen vücut scrubları Aromaterapi Market sitesinde de bulunmaktadır. Scrublar sahip olunan cilt problemlerinde de etkilidir. Genelde peelinge benzetilen scrub bakım yöntemi cildin bebeksi ve pürüzsüz bir kıvama gelmesinde ciddi bir rol oynar. Ovma yöntemi ile uygulanır ve bu şekilde vücuttaki ölü derilerin atılmasını sağlar. Vücut kendisinin yenilemesini sağlayan farklı organizmalara sahip bir yapıdır. Ölü derilerin atılması da bu döngülerden birisidir. Bu doğal akışına da bırakılabilen ancak yaşlandıkça gençlikteki kadar hızla etkisi görülemeyen bir süreçtir. Ölü hücre atmadaki temel amaç aslında ciltteki yeni hücrelere alan açabilmektir. Bu alanın açılamaması sonucu cilt kuru, donuk ve kolay tahriş olmaya müsait bir hale gelir. Pul pul dökülme ve kuruluk problemleri artar. Vücuda iyi davranmak ve bu sorunları yaşamamak için scrub bakımını rutine eklemek ve anlatıldığı şekilde uygulamak çok önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı da cilde scrub bakımı uygulandıktan sonra mutlaka bir vücut nemlendirici krem kullanılmasıdır. Scrubların nasıl uygulamasının belli adımları vardır. Öncelikli nokta vücudun sıcak su ile önceden yumuşatılmış olması gerekmektedir ki ölü deri yumuşamış hale gelip kolayca atılabilsin.

Kullanılacak scrub miktarı da yeterli olmalıdır. Yetecek kadar scrub ile ovalanarak vücuda uygulanıktan sonra ılık su ile durulama işlemi yapılır. Ve bu kadar kolayca cilt arınmış hale gelmiş demektir. Scrubların şu ana kadar bahsedilen temel etkileri dışında da birçok faydası vardır. İlk olarak ağrılı batık tüylerin önlenmesine yardımcı olur. İçerisindeki yağlar tüyü yumuşatır ve epilasyon kolaylaşır. Scrub cildi tazelemesi sayesinde sonrasında uygulanacak nemlendiricinin daha iyi emilmesini sağlar. Hiperpigmentasyonun görünümünü azaltır. Büyük gözeneklerin zaman içerisinde küçülmesini sağlar. Keratoz pilaris için çok büyük pozitif sonuçlar doğurur.

SCRUB ÇEŞİTLERİ

Aromaterapi Market sitesinde bulunan scrublar vücut scrubları olsa da scrubların belli bölgeler için de özel çeşitleri vardır. Bu çeşitler yüz scrubları, ayak scrubları ve sitede de bulunan vücut scrublarıdır. Aromaterapi Market sitesinde vücut scrublarının birçok çeşidi bulunmaktadır. İlk olarak Homm Bitkisel Lavanta Yağlı Bitki Tanecikli Scrub gelmektedir. Sonrasında Homm Bitkisel Nar Çekirdeği Yağlı Bitki Tanecikli Scrub, Homm Bitkisel Shea Butter Kayısı Çekirdeği Tanecikli Scrub ve Homm Bitkisel Yaseminli Yeşil Çaylı Bitki Tanecikli Scrub bunu takip ederek çeşitleri oluştururlar.

SCRUB FİYATLARI

Aromaterapi Market sitesindeki tüm scrublar tüm vücut için sağladığı faydalı ve pozitif his yaratan etkilerine karşı çok uygun fiyatlara sahiptirler. Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz, çok fazla ve tüm vücudunuzda etki göreceğiniz scrublar tüm bunlara karşı fazlasıyla uygun ve karlı fiyatlarla Aromaterapi market sitesinde listelenmiştir. Aromaterapi Market sitesine girerek hem tüm scrub çeşitlerini görüp, hem scrublar hakkında bilgi alıp hem de keyifle gezerek kolayca bu scrubları evinize alıp rutininize ekleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.