600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

DOĞAL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Doğal temizlik ve hijyen gündelik hayatta aynı şeylermiş gibi düşünülse de aslında değildir. Hijyenik temizlik bakteri ve diğer mikroplar gibi görünmeyen kirlerden de arındırma anlamına gelirken temizlik gözle görülebilen kirlerden arındırmadır. Doğal temizlik ürünleri de bu gözle görünen kirleri, yağları ve artık maddeleri ortamdan uzaklaştırma işlemini yaparak bakteri sayısını düşürürler. Aromaterapi Market sitesinde de bu temizlik işlemi için olan bitkisel ve doğal temizlik ürünleri bulunmaktadır. Temizlik herkesin hayatında büyük bir yer kaplamakta. Yaşadığımız alanı sıkça temizlemek hayatın olmazsa olmazlarından. Bunun için ise herkes tarafından kullanılan malzemeler olan temizlik ürünleri uzun yıllardır hayatımızda. Fakat bu temizlik ürünleri büyük bir çoğunluk için kimyasal temizleyici ürünlerdir.

Bu kimyasal deterjanlar birçok sentetik madde içeriyor. Bazen cildimize ettikleri doğrudan temaslarla bazen de solunum yolumuza girerek sağlığımıza zararlı etkilerde bulunmaktalar. Neredeyse herkesin evinde yer edinmiş olan bu kimyasal temizlik ürünlerinin güvenilirliği son yıllarda artık insanlar tarafından da sorgulanmakta. Yükselen bilinç seviyesiyle artık daha fazla insan bu ürünlerin içeriklerini merak ediyor ve araştırıyor. Yaygın şekilde kullanılan bu kimyasal temizleyicilerin içeriğinde sles, paraben, klor gibi insan sağlığı için oldukça zararlı maddeler bulunmaktadır. Sonuç olarak aslında temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak için uğraşırken bir taraftan aksi şekilde sağlığımıza zarar veriyoruz. Kansere bile sebep olabilen bu maddeleri evlerimizin her yerinde kullanmaktayız. Bu sebeplerden ötürü yapılması gereken en güzel ve kolay çözüm bitkisel temizlik ürünleri kullanmaktır. Özellikle sitemizde yer alan doğal ve bitkisel temizleyiciler bu konuda hassas araştırmalardan geçerek satışa sunulmaktadır.

Hem kimyasal ürünlerin alınması kadar kolay şekilde hiç uğraşmadan hazır olarak alınabilen hem de hiçbir zararı olmamasıyla rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler Aromaterapi Market sitesinde birçok amaca uygun çeşidiyle bulunmaktadır. Doğal temizleyicilerin sayılabilecek çok sayıda olumlu özelliği vardır. İlk olarak bu ürünler insan sağlığının yanında çevre dostu olmalarıyla da çevreyi korumada da rol oynarlar. Bu ürünler biyolojik olarak parçalanabilen, toksik olmayan ve uçucu organik bileşikleri düşük olan çevre dostu temizlik ürünleridir. İkinci olarak bu doğal temizlik ürünlerinin daha az alerjen içermesi gelmektedir.

Kimyasal temizlik ürünleri genellikle solunum ya da sinüs tahrişine neden olabilecek alerjenler veya tahriş edici maddeler içerir. Doğal temizleyiciler parfümler ve sentetik kokular, amonyak, soya, glüten, kostik, formaldehit, klor, çamaşır suyu, boyalar, sülfatlar gibi maddeleri içermez. Sonrasında toksik olmayan bu doğal temizleyicilerin hassas ciltlere karşı daha nazik ve uygun olması söylenir. Kimyasal ürünlerde belirli bileşenlere maruz kalmak ciltte tahrişe ve diğer endişelere yol açar ama bitkisel temizleyicilerinde buna sebep olan bileşenler yoktur, bu nedenle rahatça kullanılabilmektedir. Bitkisel, yeşil temizlik ürünleri sert kimyasallardan kaçınır. Birçok ticari temizlik ürünü sert ve sentetik bileşenler içerir. Bunlar yanıklara, akciğer hasarına veya kazayla zehirlenmeye neden olabilir. Bunların aksine doğal temizleyiciler, genellikle bitki bazlı temizleyiciler gibi bitkilerin gücünden yararlanarak zararlı kimyasallardan uzak kalınmasını ve bu sayede bu hasarlarla karşılaşılmamasını sağlar.

 

DOĞAL HİJYEN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Denildiği gibi doğal hijyen ürünleri bakteri ve diğer mikroplar gibi görünmeyen kirlerden de arındırma, ortamda ve gıdalarda bulunan mikroorganizmaları yok ederek zararlı olmayacak seviyeye çekme anlamına gelir. Islak mendil, pamuk, maske, galoş, deodorant, bone ve dezenfektan bu hijyen ürünlerine örnek gösterilebilen ürünlerdir. Aromaterapi market sitesinde de Creamol Sis Dezenfektan Makinesi ve Doğal Lavanta Kolonyası 150 ml çeşitleriyle hijyen ürünlerini sunmaktadır.


DOĞAL TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜN FİYATLARI

Doğal temizlik ve hijyen, özellikle artık pandemi görmüş bir nesil olarak, hayatımızın en önemli kısımlarından biridir. Sağlıkla birebir ilişkisi olması sebebiyle çok önem gösterilmesi gereken temizlik ve hijyen ürünleri her günümüzde olmak zorunda. Bu sebeple hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler aranmakta. Aromaterapi Market sitesinde hem kalitesiyle hem de uygun fiyatlarıyla yer alan bu temizlik ve hijyen ürünlerini sitede keyifli gezintinizi yaparken bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.