Therapium Naturalis

Therapium Naturalis, doğal aromaterapi yağları ve yağları kullanmak için gereken aromaterapi malzemelerine ulaşmak isteyen doğal yaşam severleri, yüzde yüz doğal ve güvenilir aromaterapi malzemeleriyle buluşturmayı hedefleyen bir markadır. Therapium Naturalis, doğanın İyileştirme gücü anlamına gelir. Therapium Naturalis ürünleri, şifa kaynağı olan çeşitli doğal uçucu yağları, doğal sabit yağları ve bunlarla yapılmış, özel olarak hazırlanmış formülleriyle yedi adet çakra yağının yanında, Love, Energy, Relax, Memory, Focus isimli beş adet karışım yağını aromaterapinin şifasından faydalanmak isteyenlere sunmaktan mutluk duyuyor.    

Aromaterapi yağlarının şifacı gücünden faydalanırken gereken diğer aracıları da müşterilerimize sunmaktayız. Aromaterapi şifasını görmek için aromaterapi malzemeleri ve aksesuarları çok işinize yarayacaktır. Uçucu yağlardan nefes yoluyla faydalanmak için buhurdanlık çeşitleri, yağları içine koyabileceğiniz kolye ve bileklikler, cildinize uygulayacağınız karışımları hazırlamak için cam beher ve baget, karışımları koymak için cam şişeler, şifalı karışımları çantanızda taşımak için şık şişeler, yağları kullanırken kullanacağınız çeşitli doğal fırçalar, doğal taşların şifasını yağların şifasıyla birleştirebilmeniz için içinde doğal taş olan roll-on taş başlı cam şişeler, doğal sabunlar, lifler, ve aromaterapi ile ilgili kitaplar.

 

Therapium Naturalis Uçucu Yağ Çeşitleri ve Sabit Yağ Çeşitleri:

 

Therapium Naturalis Uçucu Yağları: Nane Yağı Mentha Piperita 10ml, Okaliptüs Yağı Eucalyptus Globulus 10ml, Lavanta Yağı Lavandula Hybrida 10ml, Limon Otu Yağı Cymbopogon Flexuos 10ml, Çay Ağacı Yağı Melaleuca Alternifolia 10ml, Portakal Kabuğu Uçucu Yağı 10ml.

Therapium Naturalis Sabit Yağları: Argan Yağı Argania Spinosa 50ml, Avokado Yağı Persea Americana 50ml, Buğday Özü Yağı Triticum Vulgare 50ml, Çörek Otu Yağı Nigella Sativa 50ml, Hodan Yağı Borago Officinalis 50ml, Jojoba Yağı Simmondsia Chinennis 50ml, Kuşburnu Çekirdeği Yağı Rosa Canina Ceed 50ml, Makademya Cevizi Yağı Macadamia Ternifonia 50ml, Nar Çekirdeği Yağı Punica Granatum 50ml, Susam Yağı Sesamum İndicum 50ml, Tatlıbadem Yağı Prunus Amygdalus Var.Dulcis 50ml, Üzüm Çekirdeği Yağı Vitis Vinifera 50ml.

Therapium Naturalis Çakra Yağları: Çakra 1 Kök Çakrası Muladhara 5ml, Çakra 2 Sakral Çakrası Swadhisthana 5ml, Çakra 3 Solar Plexus Çakrası Manipura 5ml, Çakra 4 Kalp Çakrası Anahata 5ml, Çakra 5 Boğaz Çakrası Vishuddha 5ml, Çakra 6 Üçüncü Göz Çakrası Ajna 5ml, Çakra 7 Taç Çakrası Sahasrara 5ml.

Therapium Naturalis Karışım Yağları: Energy Karışım Yağı 5ml, Focus Karışım Yağı 5ml, Love Karışım Yağı 5ml, Memory Karışım Yağı 5ml, Relax Karışım Yağı 5ml.

 

Therapium Naturalis Ürün Fiyatları:

 

Therapium Naturalis aromaterapi ürünlerini çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Arzu edenler Therapium Naturalis aromaterapi ürünlerini set olarak daha uygun fiyata alabilir. Tüm aromaterapi ürünlerini ve aromaterapi yağı fiyatlarını www.aromaterapimarket.com e-ticaret sitesinde bulacaksınız. Blog sayfalarını okuyarak uçucu yağlar, sabit yağlar, karışım yağları, çakra yağları, aromaterapi aksesuarları ve aromaterapi malzemeleri hakkında sahibi olup, pek çok faydası olan bu güvenilir ve doğal yağları uygun fiyata satın alarak aromaterapinin şifasından faydalanabilirsiniz.  

  

Sade Uçucu Yağlar
₺90,00 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
Bakım Kremleri
₺165,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Online'a Özel
Kolyeler
₺225,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 10 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.