Yeşil Yıldız Doğal Taş Gümüş Bileklik
Yeşil Yıldız Doğal Taş Gümüş Bileklik
Yeşil Yıldız Doğal Taş Gümüş Bileklik

Yeşil Yıldız Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235030)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺336,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Yeşil Yıldız Doğal Taş Bileklik yeşil yıldız taşının doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Yeşil Yıldız Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

Enerji dolu olmayı, hayata pozitif bakmayı ve özgüvenli olmayı sağlar. Hedefinize odaklanmaya ve başarıya ulaşmaya yardımcı olur. Hayatınızdaki zor zamanlarda manevi olarak güçlü hissetmenizi destekler. Kaygıları ve korkuları yenmek için etkilidir.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.