Ametist Doğal Taş Gümüş Bileklik
Ametist Doğal Taş Gümüş Bileklik
Ametist Doğal Taş Gümüş Bileklik

Ametist Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235020)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺420,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺336,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Ametist Doğal Taş Bileklik ametist taşının doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Ametist Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

Negatif elektrik gücünü taşıyan taştır. Böylece insan vücudundaki fazla elektriği alır, bu suretle hem beyin gücünü artırır hem de stresi azaltır. İç karışıklıkları önler, endişe ve korkuları yenmeye yardımcı olur. Meditasyon sırasında içe dalmayı destekler. Akıl ve mantık gücü verir. Öngörü yeteneği sağlar. Kanı temizler. Uyku verir. Bedeni dinç tutar. Fiziksel bedenimizle duygularımız arasında denge oluşturur. Deri hücrelerinin yenilenmesini ve dolayısıyla tenin güzelleşmesini sağlar.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.