Akuamarin Doğal Taş Gümüş Bileklik
Akuamarin Doğal Taş Gümüş Bileklik
Akuamarin Doğal Taş Gümüş Bileklik

Akuamarin Doğal Taş Gümüş Bileklik (TNKABL235025)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺540,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺432,00(KDV Dahil)

Doğal taş bileklikler taşların doğal formlarında işlenip, bileklik şekline dönüştürüldükleri takılardır. Akuamarin Doğal Taş Bileklik akuamarin taşının doğal formunda işlenip aksesur olarak tasarlanmış halidir.Ürün İçeriği:

Bu üründe kullanılan doğal taş: Akuamarin Taşı, Gümüş ( Ortasında kullanılan gümüş aksesuarın şekli stok durumuna göre değişebilir.)Ürün Faydası:

Çene kemikleri ile dişler için faydalıdır. Utangaçlığı, sıkılganlığı, negatif duyguları yenmeye yardım eder, iyimserlik duygusunu artırır, neşe verir. Özgüven, cesaret ve denge oluşturur. Duyguları açıklama cesareti verir. Stresten ve bunalımdan korur. Medistasyon için yararlıdır. Hafızayı güçlendirir.Kullanım Şekli:

Taşların etkisinin hissedilebilinmesi için doğal taşlardan yapılmış takıların düzenli olarak takılması ve enerjisinin temizlenmesi gerekmektedir. Doğal taşlar, duşta bile çıkarılmadan kullanılabilmektedir. Doğal taş bileklik modelini kullanmaya başlamadan önce taşın negatif enerjilerden arınması için taşın nötrleşmesi olarak da adlandırılan akan su, deniz suyu ya da tuzlu su ile temizliği yapılmalıdır. Birçok taş çeşidi için etkili bir temizleme yöntemi olan bu yöntem yapıldıktan sonra doğal taş bilekliği toprağın üstünde 24 saat ay ışığında bekletilmesi de nötrleşmesine oldukça fayda sağladığı bilinmektedir.Uyarılar:

Ürünlerimiz doğal taş olduğu için minik renk farklılıkları içerebilir. Gümüş detaylar farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.