Ylang Ylang Uçucu Yağı 5 ml
Ylang Ylang Uçucu Yağı 5 ml
Ylang Ylang Uçucu Yağı 5 ml
Ylang Ylang Uçucu Yağı 5 ml

Ylang Ylang Uçucu Yağı 5 ml (AROUY0026)

Marka : AROTOLİA
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺455,00(KDV Dahil)

Taze organik ylang ylang çiçeklerinden su/buhar distilasyonu ile elde edilmiştir. Bu uçucu yağ bitkisine özgü uzun süreli distilasyonun en değerli bileşenlerin toplanmış olduğu II. Fraksiyonudur. Ana Bileşenleri: Germakren D, Linalool, ϒ- Kadinen, Geranilasetat, Benzilasetat, Benzilbenzoat.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 5 ML ylang ylang yağı içeriği ; CANANGA ODORATA FLOWER OILÜrünün Faydası:

Sakinleştiri (endişe ve sinirlilik durumlarında, streste) ve dinlendirici olarak bir difüzör (hava yayıcı) yardımıyla veya giysiye damlatılarak uygulanır.

Egzama, akne, sivilce, siyah nokta gibi çeşitli cilt sorunlarında ve cildin sebum oranını dengelemede faydalıdır.

Böcek ısırıklarına, mantar nedenli kaşıntıya karşı kullanılır.

Saf halde cilde uygulanmaz, sabit bir yağ ile seyreltilerek kullanılmalıdır. 1 yemek sabit yağ (jojoba, avokado, tatlı badem yağı vb.) içine 1-2 damla uçucu yağ damlatılır, karıştırılır, masaj yoluyla ya da etkilenen alana sürülerek kullanılır.Kullanım Şekli:

Ylang ylang yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %2 oranında karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ayrıca, yağlanmaya yatkın kafa derisi ve derinin bakımını sağlar. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenir, 2 saat kadar süreyle dinginlik, ferahlık verici bir ortam sağlar. 12 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

Ürün İçeriği
Ylan Ylang
Miktar
5 ml
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.