Uçucu Yağların Fiyatları

Kozmetik ve sağlık alanında, uçucu yağların önemli bir yeri vardır. Kullanımı milattan öncesine dayanan uçucu yağlar, tıbbi tedaviye alternatif olarak ve kozmetik alanında günümüzde de oldukça rağbet görmektedir. Bitkilerin kök, yaprak ya da çiçeklerinden, çeşitli aşamalardan geçirilerek elde edilirler ve birçok çeşitle kullanıma sunulurlar.
  Uçucu Yağların Özellikleri
  Uçucu yağların, başta cilt problemleri olmak üzere birçok rahatsızlığa karşı önemli ölçüde faydalı bulunmaktadır. Uçucu yağlar sınıfında en çok kullanılan gül yağından, lavanta, okaliptus, nane ve portakal kabuğu yağına kadar her ihtiyaca hitap edecek çeşitler bulunmaktadır. Halk arasında, şifalı yöntemler grubunda yer alan bu tür yağlar, yüzyıllardır insanların çeşitli dertlerine derman olmaktadır. Kokuları itibariyle oldukça hafif gelirler ve rahatlık verirler. Hafif aromasına rağmen etkileri hafife alınmayacak kadar güçlüdür. Uçucu yağlar, yetkili kişiler tarafından kimyasal etkileri incelenmiş ve faydalarına göre sınıflara ayrılmış yağlardır. Her birinin faydası ve etkisi farklıdır. Düzenli olarak kullanıldığında, etkileri açıkça görülür. Tıbbi tedavi deyince insanlık tarihinin geçmişinde önemli bir yeri bulunan uçucu yağlar, gelecek için de çeşitli sağlık sorunları için alternatif tıbbın vazgeçilmezleridir. 
   Uçucu Yağların Fiyatları
   Mide sorunlarından, kas ve eklem ağrılarına, psikolojik rahatsızlıklardan baş ağrısı ve bağışıklık sistemine kadar sayısız faydası bulunan uçucu yağların fiyatları, etkilerine göre oldukça ekonomiktir. Ancak, beklenen etkinin sağlığa herhangi bir zarar vermeden alınabilmesi için, uçucu yağların orjinal haliyle temin edilmesi önemlidir. Piyasada, uçucu yağ üzerine hizmet veren firmaların çoğalması, ürün temininde güvenilir firma ihtiyacını doğurmuştur. Therapium Natural olarak biz, kullanıcılara istediği ürünü orjinal kalitesiyle ve olabilecek en ekonomik fiyatlarla ulaştırıyoruz. Uçucu yağ kategorimiz, her ihtiyacın temin edilebileceği derecede geniştir. Ürünlerimiz, binlerce yılın en çok kullanılan tedavi tekniği olan aromaterapi ile, insanların yaşam kalitesi yükseltecek özellikte ürünlerdir. Therapium Natural uçucu yağları, hiçbir katkı maddesi ve sağlığa zararlı herhangi bir ürün kullanılmadan katkısız olarak üretilmektedir. 
    Daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam düşünüldüğünde, Therapium uçucu yağların fiyatlarının herkesin istediği ürünü rahatlıkla temin edebileceği kadar uygun olduğu görülecektir. Ürün incelemesi ve temini için uçucu yağlar kategorimizi inceleyebilir, istediğiniz ürünü en kısa sürede adresinize teslim avantajıyla sipariş edebilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.