Tatlı Rezene Uçucu Yağı 10 ml

Tatlı Rezene Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0011)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺490,00(KDV Dahil)

Olgunlaşmış organik tatlı rezene meyvelerinden su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Trans-Anetol, Limonen, Sineol.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML tatlı rezene yağı içeriği ; FOENICULUM VULGARE DULCE FRUIT OILÜrünün Faydası:

Solunum yolu rahatsızlıklarında balgam söktürücü olarak, öksürük ve bronşitte günde 1-2 damla uçucu yağ kesme şeker veya ekmek üzerine damlatılarak kullanılır.

Hazımsızlıkta, ağrılı bulantı, geğirme ve yanmalarda, gaz söktürücü olarak, ishal ve kabızlıkta, kronik kolitte 1-2 damla uçucu yağ kesme şeker veya ekmek üzerine damlatılarak kullanılır.

Kas ağrılarında uygun bir sabit yağın içine damlatılarak ağrının olduğu bölgeye uygulanmalıdır. 1 çay bardağı sabit yağın (zeytinyağı, susam yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı vb.) içine 5-12 damla uçucu yağ karıştırılarak ilgili bölgeye masaj yapılabilir.Kullanım Şekli:

Tatlı rezene yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %5 oranına kadar karıştırılararak cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3-4 damla eklenebilir ve 2 saat kadar süreyle rahatlatıcı, yaşam sevincini artırıcı bir ortamın sağlanmasına katkı verir. 18 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.