Selvi Uçucu Yağı 10 ml
Selvi Uçucu Yağı 10 ml
Selvi Uçucu Yağı 10 ml
Selvi Uçucu Yağı 10 ml

Selvi Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0006)

Marka : AROTOLİA
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺670,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺435,50(KDV Dahil)

Organik selvi yapraklarından ve dal uçlarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: α -Pinen, delta-3- Karen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML selvi yağı içeriği ; CUPRESSUS SEMPERVIRENS LEAF OILÜrünün Faydası:

Antimikrobiyaldir. Kesik ve yaraları temizlemeye ve gidermeye yardımcı olur.

Solunum sistemiyle ilgili problemlerde spazm çözücüdür. Buhurdanlık veya difüzörlerde kullanınız. Jojoba yağı ile ölçülü karıştırılıp göğse veya sırta masaj yapılabilir.

Damar daraltıcı özelliğinden özellikle hemoroitte bir sabit yağ ile karıştırılıp uygulandığında o bölgeyi yatıştırıp bazı bakterileri öldürür.

Dolaşım sistemi zayıflıklarını düzeltir, kas problemlerini yatıştırır ve varisli damarlara uygulanır. Taşıyıcı yağla karıştırılıp varisli damarlara masaj yapılarak uygulandığında kötü hissiyatı ve şişkinliği yatıştırır.

Adet dönemlerini düzene sokar ve aşırı kanamaları önler. Menopoz şikayetlerini hafifletir.

Terleyen ve kokulu ayaklara ayak banyosu yapmakta etkilidir.

Ruhsal alanda yapıcı, içsel dağılmışlığı yenmek, kendini toparlamak, dengelemek ve konsantrasyon arttırmak için yardımcıdır.Kullanım Şekli:

Selvi yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %5 oranında karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını kaliteli hale getirir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2 damla damlatarak günde birkaç defa kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 12 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

Miktar
10 ml
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.