Ölmezçiçek Uçucu Yağı 5 ml

Ölmezçiçek Uçucu Yağı 5 ml (AROUY0013)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺890,00(KDV Dahil)

Organik ölmez çiçek durumlarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Neril asetat, İtalidion (I, II, III), ϒ-Kurkumen, α-Pinen, β-Pinen, D-Limonen, Borneol .

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 5 ML ölmezçiçek yağı içeriği ; PELARGONIUM GRAVEOLENS OILÜrünün Faydası:

Bakteri ve mantarlara karşı etkilidir. Yara ve yanıklarda iyileştiricidir. İltihap giderici ve ağrı dindirici olarak kullanılır.

Cilt yaşlanmasına karşı ve cilt lekelerini giderici olarak yararlanılır. Cildin sağlıklı görünmesine yardımcı olmak için sabit bir yağ ile karıştırılarak uygulanabilir.

Güneşten koruyucu olarak kullanılabilir. Sabit bir yağın içine 2-3 damla uçucu yağ eklenerek güneş yanıklarına karşı da cilde ince bir tabaka halinde sürülebilir.Kullanım Şekli:

Ölmez çiçek yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1 - %3 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını kaliteli hale getirir. 9 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.