Ölmez Çiçek Uçucu Yağı (Helichrysum italicum)
Ölmez Çiçek Uçucu Yağı (Helichrysum italicum)
Ölmez Çiçek Uçucu Yağı (Helichrysum italicum)

Ölmez Çiçek Uçucu Yağı (Helichrysum italicum) (BN-2308)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺3.199,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.879,28(KDV Dahil)

%100 Saf Ölmez Çiçek Uçucu Yağı -10 ml Su buharı distilasyon yönetimi ile üretilmiştir. Bitki bazlı üretime, bütünsel çözümler dikkate alınarak “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh üçlüsünü kapsayan bilimsel bir yaklaşımla üretiliyor. Vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu ürünlerimiz ile, tüm canlılara saygı gösteriyor ve sevgimizi paylaşıyoruz.Ürün İçeriği:

Helichrysum Italicum Flower OilÜrünün Faydası:

Ölmez çiçek, yapısında bulunan zengin bileşenlerden dolayı, özellikle güneş ışığına bağlı cilt hasarının onarılmasına yardımcı olur. Cildin yaşlanmasından sorumlu olan radikallere karşı da oldukça etkilidir. Antioksidanca zengin yapısı kolojen ve elastin sentezinin doğal olarak gerçekleşebilmesi için yardıcı olmaktadır. Kozmetik açıdan cildin özelliklle üst katmanını onarmak, bakım sağlamak ve desteklemek amacıyla kullanılabilir.Kullanım Şekli:

Masaj Yolu ile Uygulama: Cilde direkt uygulamayınız. 10 ml sabit yağ (Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı, Jojoba gibi) içerisinde 1 ml seyrelterek kullanımı önerilir. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İnhalasyon (koklama) ile Uygulama: Günümüzde solunum hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak inhalasyon yoluyla alınan uçucu yağlar düşük dozlarda kullanılarak minimum sistemik etki ile maksimum etkinlik sağlayabilmektedir. İnhalasyon esansiyel yağların vücuda en hızlı absorbe edildiği yöntemdir. Esansiyel yağları kokladığımızda koku bileşenleri çok hızlı bir şekilde hem akciğerlere hem de beyne gider. İçi sıcak su dolu bir kaba aşağıda 4-5 damla yağ ekleyip baş üzerine havlu koyarak nefes alıp verebilirsiniz. Bu yöntem Buğu olarak bilinir, daha çok soğuk algınlığı gibi solunum yolları rahatsızlıklarında kullanılır. Diffuzer/Buhurdanlık ile Uygulama: Buhurdanlığınıza su ilave ettikten sonra, su içerisine 2-3 damla ilave ederek ortama yayılmasını sağlayabilirsiniz. Küçük bir tarif! 3 damla Bergamot 1 damla Portakal 100 ml Lavanta hidrosolü Evinizin havasını temizlemek için perdelerinize sıkabilirsiniz.Uyarılar:

Uyarılar: Uçucu yağlar konsantre güçlü bileşenlerdir. Seyreltmeden kullanmayınız. Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız. Güneşle temasından sakınınız. Hamile ve çocukların kullanımında doktorunuza başvurun.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.