Okaliptüs Uçucu Yağı
Okaliptüs Uçucu Yağı
Okaliptüs Uçucu Yağı
Okaliptüs Uçucu Yağı

Okaliptüs Uçucu Yağı (BCGNPQ23)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺210,00(KDV Dahil)

Okaliptüs Uçucu Yağı - 10 ml

Kuvvetli, ilacımsı, taze ve temiz kokusu ile Okaliptüs uçucu yağının tazeleyici, yükseltici ve temizleyici etkisini bedeninizde ve ruhunuzda hissedebilirsiniz.Ürün İçeriği:

Botanik adı: Eucalyptus globulus

Menşei: Çin

Nasıl Elde Edilir: Okaliptüs globulus bitkisinin yapraklarının su buharı distilasyonu ile elde edilir.

İçindekiler: %100 Okaliptüs Globulus uçucu yağı

Ait Olduğu Aile: Myrtaceae

Öne Çıkan Kimyasal Bileşen: Monoterpenoidler

Ekstraksiyon şekli: Buhar Distilasyonu

Elde edilen kısım: Filiz/yaprak

Koku Tanımı : Kuvvetli, ilacımsı, taze, temiz

Notu : Baş notu

Uyumlu Olduğu Yağlar: Nane, Kekik, Sedir Ağacı, Limon, Tıbbi Lavanta ve Çay Ağacı uçucu yağı

Renk: RenksizÜrünün Faydası:

Okaliptüs Globulus uçucu yağı inhalasyon uygulamalarında dekonjestan olarak kullanılarak boğaz enfeksiyonları, nezle, öksürük, bronşit, astım ve sinüzit gibi rahatsızlıkları rahatlatmaktadır. Baş ağrısı ve nevralji gibi sinir sistemi ile ilişkili rahatsızlıkları düzenlemek ve etkinleştirmek için kullanılmasının yanında kızamık, grip, soğuk algınlığı ve su çiçeğine karşı bağışıklığı geliştirdiği bilinmektedir. Topikal kullanımda yara, kesik, böcek ısırıkları ve yanıkları tedavi edici özelliği birçok araştırmada kanıtlanmıştır. Ayrıca bit, pire ve böcekleri ortamdan uzaklaştırmak için ideal bir uçucu yağdır.Kullanım Şekli:

Eşsiz içeriği sayesinde Root Aromaterapi Okaliptüs uçucu yağı hazırlayacağınız temizleyici formüllerinde vazgeçilmez bir içerik olacak. Etil alkol-su karışımlarına 5-7 damla arası eklendiğinde doğal bir antiseptik, antimikrobiyal ve antifungal olarak işlev görecektir.

Buhurdanlığınıza ekleyeceğiniz 2-3 damla Root Aromaterapi Okaliptüs uçucu yağı sayesinde bulunduğunuz her ortamı temizleyebilir, tazeleyici kokusuyla da bedeninizi ve ruhunuzu canlandırarak konsantrasyon arttırıcı etkisinden faydalanabilirsiniz.

Farklı sabit yağlarla hazırlayabileceğiniz karışımlara ilave edilen Root Aromaterapi Okaliptüs uçucu yağı, boğaz ağrısını geçirmede ve boğazı rahatlatmada büyük ölçüde yardımcı olacaktır.Uyarılar:

Haricen kullanım içindir. Seyreltmeden doğrudan cilde uygulamayınız. Göz ile temasından kaçınınız. 10 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Hamilelik esnasında kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Hassas ciltleri tahriş edebilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Saklama Koşulları:

Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde ağzı kapalı şekilde saklanması önerilir.

Ürün İçeriği
Okaliptüs
Miktar
10 ml
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.