Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml
Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml
Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml
Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml

Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml (AROUY0010)

Marka : AROTOLİA
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺389,35(KDV Dahil)

Organik okaliptüs radiata yapraklarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: 1,8-Sineol, D-Limonen, α-Terpineol, α- Pinen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 5 ML ökaliptüs radiata yağı içeriği ; EUCALYPTUS RADIATA LEAF OILÜrünün Faydası:

Analjezik, antibakteriyel, anti-enfeksiyöz, antiflamatuar, antifillojistik, antiromatizmal, antiseptik, antispazmodik, antiviral, balgam sökücü, ateş düşürücü, immünostimülan, pektoral, tonik olarak kullanılır.

Solunum yolu problemleri, romatizma, kas yakınmaları ve menstrual döngü üzerinde etkilidir.

Zihinsel yorgunluk için etkilidir.

Böcek sokmaları ve ısırıklarında kullanılabilir.Kullanım Şekli:

Okaliptüs radiata yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1 - %2 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Çocuklarda cilt bakım yağı olarak kullanıma uygundur. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını temizler, kaliteli hale getirir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2-3 damla damlatarak günde 3 defaya kadar kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 9 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

Ürün İçeriği
Okaliptüs
Miktar
5 ml
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.