Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml

Okaliptüs Radiata Uçucu Yağı 5 ml (AROUY0010)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺460,00(KDV Dahil)

Organik okaliptüs radiata yapraklarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: 1,8-Sineol, D-Limonen, α-Terpineol, α- Pinen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 5 ML ökaliptüs radiata yağı içeriği ; EUCALYPTUS RADIATA LEAF OILÜrünün Faydası:

Analjezik, antibakteriyel, anti-enfeksiyöz, antiflamatuar, antifillojistik, antiromatizmal, antiseptik, antispazmodik, antiviral, balgam sökücü, ateş düşürücü, immünostimülan, pektoral, tonik, yara ilacı olarak kullanılır.

Solunum yolu enfeksiyonu, bronşit, nezle, sinüzit, soğuk algınlığı, grip, ateş, astım, romatizma, kas ağrısı ve sızıları, nevralji, karın krampları, adet kramplarında etkilidir.

Baş ağrıları, zihinsel yorgunluk için etkilidir.

Böcek sokmaları ve ısırıklarında kullanılabilir.Kullanım Şekli:

Okaliptüs radiata yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1 - %2 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Çocuklarda cilt bakım yağı olarak kullanıma uygundur. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını temizler, kaliteli hale getirir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2-3 damla damlatarak günde 3 defaya kadar kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 9 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.