Niaoli Uçucu Yağı 10 ml

Niaoli Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0020)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Organik niaoli yapraklarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: 1,8 Sineol, α -Terpineol, α -Pinen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML niaoli yağı içeriği ; MELALEUCA VIRIDIFLORA LEAF OILÜrünün Faydası:

Eklem, kas ve sinir ağrılarında, kireçlenme ve romatizmada etkili bir yağdır. 1 yemek kaşığı sabit yağın içine 2-3 damla uçucu yağ damlatılarak ilgili bölgeye masaj yapılır.

Üst yolunum yolu rahatsızlıklarında etkilidir. Difüzöre (hava yayıcı) birkaç damla damlatılarak kullanılabilir.

Antiseptik, anti bakteriyel, antiviral, balgam söktürücü ve iltihap önleyicidir. Cildi koruyucu, yenileyici, yara bakımını sağlayıcı özellikleri vardır.

Ruhsal alanda güç verici ve yeniden canlandırıcıdır.Kullanım Şekli:

Niaoli yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1- %1,5 oranında karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını temizleyerek kaliteli hale getirir. Gün içinde 3 defa kullanımı önerilir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 1-2 damla damlatarak günde 3 defa kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 12 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.