Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula Angustifolia)
Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula Angustifolia)
Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula Angustifolia)

Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula Angustifolia) (BN-2313)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺319,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺287,28(KDV Dahil)

%100 Saf Lavanta Uçucu Yağı -10 ml Su buharı distilasyon yönetimi ile üretilmiştir. Bitki bazlı üretime, bütünsel çözümler dikkate alınarak “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh üçlüsünü kapsayan bilimsel bir yaklaşımla üretiliyor. Vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu ürünlerimiz ile, tüm canlılara saygı gösteriyor ve sevgimizi paylaşıyoruz.Ürün İçeriği:

Lavandula AngustifoliaÜrünün Faydası:

Lavanta yağı yorgun zihni dinlendiren, gevşeten ve stresi azaltan uçucu bir yağdır. Kolay uykuya geçişe yardımcı olur, uyku kalitesini arttırır. Kaygı, stres ve anksiyete gibi durumların azaltılmasında yardımcı olarak kullanabilirsiniz.Diffuser yada buhurdanlık içerisine ekleyerek kullanabilir, banyo suyunuza ekleyerek günün stresinden arınabilirsiniz. Yanık ve yara gibi tedavilerde cildi yatıştırıcı etkisi sayesinde yardımcı olarak kullanılabilir. Stresi azaltmasının yanında, saç diplerine masaj yaparak kullanabilirsiniz. Saçları besler, canlandırır ve yumuşatır. Yaz aylarında, sinek ve böceklerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Cildi yatıştırır.Kullanım Şekli:

Masaj Yolu ile Uygulama: Cilde direkt uygulamayınız. 10 ml sabit yağ (Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı, Jojoba gibi) içerisinde 1 ml seyrelterek kullanımı önerilir. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İnhalasyon (koklama) ile Uygulama: Günümüzde solunum hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak inhalasyon yoluyla alınan uçucu yağlar düşük dozlarda kullanılarak minimum sistemik etki ile maksimum etkinlik sağlayabilmektedir. İnhalasyon esansiyel yağların vücuda en hızlı absorbe edildiği yöntemdir. Esansiyel yağları kokladığımızda koku bileşenleri çok hızlı bir şekilde hem akciğerlere hem de beyne gider. İçi sıcak su dolu bir kaba aşağıda 4-5 damla yağ ekleyip baş üzerine havlu koyarak nefes alıp verebilirsiniz. Bu yöntem Buğu olarak bilinir, daha çok soğuk algınlığı gibi solunum yolları rahatsızlıklarında kullanılır. Diffuzer/Buhurdanlık ile Uygulama: Buhurdanlığınıza su ilave ettikten sonra, su içerisine 2-3 damla ilave ederek ortama yayılmasını sağlayabilirsiniz. Küçük bir tarif! 3 damla Bergamot 1 damla Portakal 100 ml Lavanta hidrosolü Evinizin havasını temizlemek için perdelerinize sıkabilirsiniz.Uyarılar:

Uyarılar: Uçucu yağlar konsantre güçlü bileşenlerdir. Seyreltmeden kullanmayınız. Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız. Güneşle temasından sakınınız. Hamile ve çocukların kullanımında doktorunuza başvurun.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.