Kekik Uçucu Yağı (Thymus vulgaris)
Kekik Uçucu Yağı (Thymus vulgaris)
Kekik Uçucu Yağı (Thymus vulgaris)

Kekik Uçucu Yağı (Thymus vulgaris) (BN-2316)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺329,34(KDV Dahil)
İndirimli : ₺279,94(KDV Dahil)

%100 Saf Kekik Uçucu Yağı -10 ml Su buharı distilasyon yönetimi ile üretilmiştir. Bitki bazlı üretime, bütünsel çözümler dikkate alınarak “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh üçlüsünü kapsayan bilimsel bir yaklaşımla üretiliyor. Vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu ürünlerimiz ile, tüm canlılara saygı gösteriyor ve sevgimizi paylaşıyoruz.Ürün İçeriği:

Thymus vulgarisÜrünün Faydası:

Cildi temizler ve arındırır. Güçlü bir antioksidandır. Çok amaçlı temizlik için kullanılabilir; saç ve cilt temizliği dışında ortam ve yüzey temizliğinde, arındırmak istediğiniz yüzeylerde kullanabilirsiniz.Kullanım Şekli:

Masaj Yolu ile Uygulama: Cilde direkt uygulamayınız. 10 ml sabit yağ (Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı, Jojoba gibi) içerisinde 1 ml seyrelterek kullanımı önerilir. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İnhalasyon (koklama) ile Uygulama: Günümüzde solunum hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak inhalasyon yoluyla alınan uçucu yağlar düşük dozlarda kullanılarak minimum sistemik etki ile maksimum etkinlik sağlayabilmektedir. İnhalasyon esansiyel yağların vücuda en hızlı absorbe edildiği yöntemdir. Esansiyel yağları kokladığımızda koku bileşenleri çok hızlı bir şekilde hem akciğerlere hem de beyne gider. İçi sıcak su dolu bir kaba aşağıda 4-5 damla yağ ekleyip baş üzerine havlu koyarak nefes alıp verebilirsiniz. Bu yöntem Buğu olarak bilinir, daha çok soğuk algınlığı gibi solunum yolları rahatsızlıklarında kullanılır. Diffuzer/Buhurdanlık ile Uygulama: Buhurdanlığınıza su ilave ettikten sonra, su içerisine 2-3 damla ilave ederek ortama yayılmasını sağlayabilirsiniz. Küçük bir tarif! Ev temizliği ve bakımı için kullanmış olduğunuz ürünler içerisine3-4 damla ekleyerek doğa antimikrobiyal temizlik ürünleri yapabilirsiniz. Cildiniz için ise maskenize ya da el kreminizin içerisine ya dasıvı sabunlarınıza 1-2 damla ekleyerek kullanabilirsiniz.Uyarılar:

Uyarılar: Uçucu yağlar konsantre güçlü bileşenlerdir. Seyreltmeden kullanmayınız. Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız. Güneşle temasından sakınınız. Hamile ve çocukların kullanımında doktorunuza başvurun.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.