Fesleğen Uçucu Yağı 10 ml

Fesleğen Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0001)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)

Organik yetiştirilmiş fesleğenlerin topraküstü kısmından (herbası) su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Fenil eter bileşenleri, 1,8 Sineol.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ml fesleğen yağı içeriği ; OCIMUM BASILICUM HERB OILÜrünün Faydası:

Antiviral, antiseptik, antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Sindirime yardımcı, bulantı ve kusma, karın ağrısı, gaz söktürücü, kramp önleyici, iştah açıcı, öksürük kesici olarak, nefes darlığında kullanmak etkilidir.

Sakinleştirici, rahatlatıcı, cesaret verici özellikleri vardır ve depresyona karşı etkilidir.

Zihin yorgunluğunun giderilmesinde, konsantrasyonun güçlenmesinde uyarıcıdır. Zihnin berraklaşmasını sağlar. Baş ağrısı, migren, uykusuzluk ve asabi tansiyonda etkilidir.

Yara tedavisi, kas, sinir ve eklem ağrılarında, romatizma şikayetlerinde kullanılabilir.Kullanım Şekli:

Fesleğen yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1 - %2 oranında karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını temizler, kaliteli hale getirir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2-3 damla damlatarak günde 3-4 defa kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün.Uyarılar:

Çocuklarda kullanılmamalıdır. Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanımı günde 3 defadan fazla olmamalıdır.

Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.