600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
6. Çakra - Üçüncü Göz Çakrası- Ajna

6. Çakra - Üçüncü Göz Çakrası- Ajna

֎ Bu çakranın resmi ismi Ajna’dır. Akıldan öte anlamına gelmektedir.

֎ Üçüncü göz çakrası 5 duyu organımızdan aldığı enerji ile beslenir.

֎ Üçüncü göz çakrası sezgi ve öngörülerinizin merkezi konumundadır.

֎ Bu çakranın işlevi açıklık ve hayal gücü ilkeleri tarafından yönlendirilmektedir.

֎ Renk: Çivit mavisi

֎ Bölge: Başınız ve ağzınızın arasındaki kaşlarınızın bulunduğu bölümün ortasında yer alır.

֎ Üçüncü göz çakranızı dengelediğinizde, ruhsal gücünüzün geliştiğini hissedersiniz. Yaşamınızdaki ayrıntılara daha dikkatli bakmanızı sağlar. Fiziksel ve ruhsal olarak uyum içinde olursunuz. 5 duyu organınızın bir bütün olarak çalıştığının farkına varırsınız.

֎ Üçüncü göz çakranız fazla çalıştığında, zamanınızın çoğunu tarot kartı yorumlamaları, astroloji ve paranormal deneyimler gibi psişik faaliyetlerle meşgul olarak geçirirsiniz. Ancak bizim toplumuzda bu çakranın aşırı çalışma ihtimali yok denecek kadar azdır.

֎ Üçüncü göz çakranız gerektiğinden az çalışırsa, genellikle sezgisel gelişiminizi geçersiz kılacak bir ortamda yaşıyorsunuz demektir. Bu nedenle üçüncü göz çakranızı kapatıp, kendi ruhsal tecrübelerinizi yok sayabilirsiniz. Bu yok sayış, ruhunuz ile aranızdaki bağın zayıflamasına neden olabilir. Fiziksel olarak ise baş ağrıları hissedebilir, alerjilerle ve sinüslerinizle ilgili problemlerle yüzleşebilirsiniz. Üçüncü göz çakranızı çalıştırmak için, sessiz bir ortamda kendinize zaman ayırın, tek başınıza meditasyon yapın, bu sayede vücudunuzun dışındaki sinyallere odaklanmaya alışın. Ruhunuzu dinleyin ve bunun nasıl bir his olduğunu anlamaya çalışın. Bu yöntemleri uyguladıkça, üçüncü göz çakranızın enerjisi ile bağlantı kurmanız kolaylaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.