Aromaterapi Burç Seti Boğa
Aromaterapi Burç Seti Boğa

Aromaterapi Burç Seti Boğa (TN002BOGA)

THERAPIUM NATURALIS AROMATERAPİ BURÇ SETİ BOĞA

Astrolojik haritanızda hem bedenen hem de ruhen dengelemeniz gereken gezenleri aromaterapi yağları ve doğal taşlarla şifalandırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Dünyaya gözlerimizi açtığımız andan itibaren beş duyumuz etrafımızdan gelen uyarılarla sürekli olarak yeni anılar, tecrübeler üretiriz. Hiçbiri koku kadar bilinçaltımızın derinliklerine işlemez. Koku, tüm hafızayı harekete geçirecek güçtedir. Bu nedenle, aromaterapi yağları eşsiz bir şifa yöntemidir.

 

İçerik:

Akik Doğal Masaj Roller

Lavanta Yağı Lavandula Hybrida 10ml

 

Faydası:

Venüs tarafından yönetilen Boğa, zevk arayan hassas ve sevecendir. bir “toprak burcu”dur. Boğa burcu, tüm özellikleriyle zevk arayan ve bu konuda çok titiz ve köklü bir dehadır. Hassas ve sevecen insanlardır, ancak bazen çok inatçı ve başa çıkılması zor olabilir. Toprak grubu olan bu burcun insanları zaman zaman inatçı yapıda olduğu için enerjilerini doğru kanalize etme ihtiyacı doğar. Bunun için lavanta yağının ruhu dinginleştirici etkisi ve kişiyi ruhsal açıdan koruyan akik doğal masaj rollerı eşsiz olacaktır.

 

Kullanım Şekli:

Doğal Masaj Rollerın içerisine dilediğiniz sabit yağı ekledikten sonra içerisine 8 damla lavanta yağı ekleyiniz. Karışması için çalkaladıktan sonra omuriliğinize masaj yoluyla ve bileklerinize uygulayabilirsiniz.

 

UYARILAR:

Haricen kullanım için üretilmiştir.

Bölgesel uygulamalarda seyreltilerek kullanılması önerilir.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde kendi ambalajında muhafaza ediniz.

Göz ile temas ettirmeyiniz, temas halinde bol su ile yıkayınız.

Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta, kapağı sıkıca kapalı olarak saklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.