Akgünlük Uçucu Yağı 5 ml

Akgünlük Uçucu Yağı 5 ml (AROUY0007)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)

Organik hint akgünlük reçinesinden su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: α Tuyen, 1,8 Sineol (Ökaliptol), δ-3-Karen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 5 ML akgünlük yağı içeriği ; BOSWELLIA SERRATA OILÜrünün Faydası:

Bronşit, astım, öksürük, nezle, nefes darlığı gibi solunum sistemi rahatsızlıklarında kullanılabilir. 1-2 damla akgünlük uçucu yağı 1 su bardağı suya damlatılır ve bu karışım yüz havlusuna, kıyafetlere, yastığa püskürtülerek kullanılabilir.

Stres, sıkıntı, huzursuzluğu azaltmak için kullanılır.

Kas ve kemik hastalıklarında (kireçlenme, romatizma, kas yorgunluğu ve katılığı) 100 ml uygun bir sabit yağın (zeytinyağı, susam yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı vb.) içine 5-12 damla uçucu yağ karıştırılarak hazırlanan karışım ile masaj yapılır.

Cilt hastalıklarında (cilt çatlakları, egzama, kuru cilt, sedef hastalığı, yaralar, izler, kırışıklıklar) 1 çorba kaşığı sabit yağın (zeytinyağı, susam yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı vb.) içine 2-3 damla uçucu yağ karıştırılarak ilgili bölgeye kompres yapılır.Kullanım Şekli:

Akgünlük yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %3 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle, dinlendirici bir ortam sağlar, yaşanan ortamın havasını kaliteli hale getirir.12 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.