6'lı Doğal Balmumu Mum ve Soya Mumu Tealight Seti
6'lı Doğal Balmumu Mum ve Soya Mumu Tealight Seti

6'lı Doğal Balmumu Mum ve Soya Mumu Tealight Seti (CDKQV469)

0,00
Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)

6'lı Doğal Balmumu Mum ve Soya Mumu Tealight Seti

6'lı Doğal Balmumu Mum ve Soya Mumu Tealight Seti

 

Boyut : Balmumu Yükseklik : 2,5 cm, Soya Yükseklik : 1,5 cm  Çap : 4,0 cm 

 

İçindekiler : Doğal soya mumu, lavanta tomurcukları ve doğal balmumu

 

Kokusuzdur.

 

%100 doğal balmumundan üretilmiş olan mumlarımız yakıldığında parafin, renklendirici ve katkı maddesi içermez; zehirli duman bırakmaz. 

 

Diğer mum türlerinden daha parlak, daha uzun ve daha temiz yanarlar.

 

Balmumu mumu yandığında toksik olmayan, hipoalerjenik, bal ve bal peteğindeki çiçeklerin nektarından oluşan hafif bir koku yayar; zehirli duman bırakmaz. 

 

Bir balmumu mumu  yandıkça, havayı temizleyen ve karşılığında vücudu canlandıran negatif iyonlar salınımına neden olur. Negatif iyonlar, toz, küf ve koku gibi havadaki şeylere tutunan "kirlenmiş” pozitif iyonlara tutunur ve kirlenmiş pozitif iyonların yere düşmesine ve dolayısıyla havanın temizlenmesine ve arındırılmasına neden olur.

 

Soya mumu, soya fasulyelerinin elde edilir ve bu da onları petrol bazlı parafin mumlara karşı güvenli ve doğal bir alternatif haline getirir. 

 

6'lı Doğal Balmumu Mum ve Soya Mumu Tealight Seti

Taze lavanta tomurcukları ile doğallığını ve aromasını güçlendirdiğimiz soya balmumu tealight ürünlerini satın alarak, yalnızca soya fasulyesi çiftçilerini desteklemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda parafin vb. petrol türevi ham maddeler içermeyen ürünleri tercih ederek evinizde ve ofisinizde kendiniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli, temiz yanan ve ortamın hava kalitesini yükselten bir ürüne sahip olursunuz. Ayrıca doğal soya mumu yavaş ve uzun yanma süresi ile de parafinli mumlara üstünlük sağlar.

 

Uyarılar : Kolay tutuşabilen ve alevlenebilecek objelerden uzakta kullanınız. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde kullanınız. Görüş alanınızdayken yakınız. 

 

Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.