Lavantalı Soya Mum Amber Kavanoz 100ml
Lavantalı Soya Mum Amber Kavanoz 100ml
Lavantalı Soya Mum Amber Kavanoz 100ml

Lavantalı Soya Mum Amber Kavanoz 100ml (HRMSYM)

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)Ürün İçeriği:

Tr ve Ab Organik Sertifikasına Sahip Lavanta Yağı Lavanta Çiçekleri Ve %100 Naturel El Dökümü Soya Mumundan Üretilmştir. Soya Mumları Soya Yağından Yapıldığı İçin %100 Bitkiseldir, Doğada Çözünebilir ve Geri Dönüşümlüdür. Soya Mumları Parafin İçerikli Mumlar Gibi Evinizde İs Yapmaz ve Kanserojen Maddeler İçermez. Soya Mumlarının Kokuları Daha İyi Hissedilir ve Yanma Süreleri Parafin Mumlara Göre 2-2.5 Kat Daha Fazladır. Not: Mum İçindeki Tıbbi Lavanta Yağı ve Lavanta Çiçekleri Aromaterapik Özelliği Olan Organik Ürünler Olup Mumun Kokusunu Daha Kalıcı Kılar ve Yandıkça Ortamın Dezenfeksiyonunu Sağlar.Güzel Günlerde Yakmanız Dileğiyle.Ürünün Faydası:

Soya Mumları Soya Yağından Yapıldığı için %100 Bitkiseldir, Doğada Çözünebilir ve Geri Dönüşümlüdür. Soya Mumları Parafin İçerikli Mumlar Gibi Evinizde İs Yapmaz ve Kanserojen Maddeler İçermez. Soya Mumlarının Kokuları Daha İyi Hissedilir ve Yanma Süreleri Parafin Mumlara Göre 2-2.5 Kat Daha Fazladır. Not: Mum İçindeki Tıbbi Lavanta Yağı ve Lavanta Çiçekleri Aromaterapik Özelliği Olan Organik Ürünler Olup Mumun Kokusunu Daha Kalıcı Kılar ve Yandıkça Ortamın Dezenfeksiyonunu Sağlar. Güzel Günlerde Yakmanız Dileğiyle.Kullanım Şekli:

Fitilini Yakarak Kullanabilirsiniz.Uyarılar:

Mumunuz 1/3 Seviyesine Geldiğinde, Lütfen Çubuğu İçinden Çıkartınız. Güveniğiniz İçin Mumunuzu 3 Saatten Uzun Süre Yakmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.