Bodytone Massage Oil | Sıkılaştırıcı Etkili Vücut Masaj Yağı
Bodytone Massage Oil | Sıkılaştırıcı Etkili Vücut Masaj Yağı
Bodytone Massage Oil | Sıkılaştırıcı Etkili Vücut Masaj Yağı

Bodytone Massage Oil | Sıkılaştırıcı Etkili Vücut Masaj Yağı (DK077)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺480,00(KDV Dahil)

BodyTone Massage Oil- Sıkılaştırıcı Etkili Vücut Masaj Yağı, Portakal, biberiye, tarçın, ardıç ve birbirinden değerli yağlarla özel olarak formüle edilmiş bir vücut masaj yağıdır.Ürün İçeriği:

Olea Europaea Oıl, Juglans Regıa Seed Oıl, Rosa Canına Seed Oıl, Sesamum Indıcum Seed Oıl, Calendula Offıcınalıs Flower Extract, Aesculus Hıppocastanum Extract, Tocopherol, Cupressus Sempervırens Oıl, Rosmarınus Offıcınalıs Leaf Oıl, Cıtrus Sınensıs Peel Oıl Expressed, Junıperus Communıs Fruıt Oıl, Pogostemon Cablın Oıl, Cınnamomum Cassıa OılÜrünün Faydası:

sıkılaştırıcı etkili vücut masaj yağı cildi nemlendirir, sıkılaştırır, seülit ve çatlak görünümünün azalmasına yardımcı olur. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bu yağ, cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken, aynı zamanda rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunar. İçeriğindeki özel bileşenler cilt elastikiyetini artırır, selülit görünümü ve sarkmaları azaltmaya yardımcı olur.Kullanım Şekli:

BodyTone Massage Oil- Sıkılaştırıcı Etkili Vücut Masaj Yağı, Portakal, biberiye, tarçın, ardıç ve birbirinden değerli yağlarla özel olarak formüle edilmiş bir vücut masaj yağıdır. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bu yağ, cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken, aynı zamanda rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunar. İçeriğindeki özel bileşenler cilt elastikiyetini artırır, selülit görünümü ve sarkmaları azaltmaya yardımcı olur.Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Yetişkinler içindir. 25 derecenin altında ısı ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.