Bebek Bakım Seti

Bebek Bakım Seti (TNBBBS233001)

Bebekler için özel ürünlerle hazırlanmış temizlik ve bakım seti.Ürün İçeriği:

Iva Natura Bebek Yağı 125 ml

Iva Natura Pişik Kremi 75 ml

Iva Natura Bebek Şampuanı 350 ml

Ahşap Bebek Fırçası

Doğal Kehribar Taşı Kolye ve Bileklik SetiÜrün Faydaları:

Bebeklerimizin sağlığı için kullanacağımız ürünler çok önemli. Doğal ve organik olmaları gerekiyor. Bu sette de kullanılan tüm ürünler bu şekilde. Doğal bebek şampuanı sayesinde hem doğal şekilde bebeğin temizliği sağlanır hem de gözleri yanmaz. Doğal içerikli bebek yağı sayesinde vücudu yağlanarak nemi sağlanır. Doğal pişik kremi ile bebeğe zarar verecek maddeler olmadan pişiği giderilir. Bebek fırçası kafadaki konakları vb. durumları önlemeye yardımcı olur. Kehribar seti ise bebekleri diş çıkarma döneminde rahatlatmaktadır. Bu özelliği ile doğal bir rahatlatıcı işlevi görebilmektedir. Bebeklerin huzursuzlarını azaltarak bu diş çıkarma dönemlerinin daha kolay atlatılmasını sağlar.Kullanım Şekli:

Bebek şampuanını, yağını ve pişik kremini aynı diğer bütün ürünlerinde kullanıldığı klasik yöntemle uygulayabilirsiniz. Bebek fırçası banyodan sonra yağ ile birlikte bebeğin saçını tarayarak uygulanır.Uyarılar:

Kutulu ürünlerin kutuları üzerindeki talimatlara ve uyarılara uyunuz. Kolye ve bileklikler doğal taşlarla el yapımı olarak üretildiğinden dolayı küçük renk tonu ve şekil farklılıkları olabilir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.