600 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
HER SİPARİŞİNİZDE %10 PARA PUAN
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Maske Neden Kullanılır?

Günümüzde sağlığımızı koruma ve toplumsal sağlığı destekleme amacıyla yüz maskesi kullanımı, küresel çapta büyük önem taşımaktadır. Maskeler, özellikle solunum yoluyla bulaşan hastalıkların yayılmasını önleme noktasında etkili bir bariyer sağlar. Birincil amaç, hastalık taşıyıcılarının solunum damlacıklarının havada asılı kalmasını engelleyerek bu damlacıkların başkalarına bulaşmasını minimize etmektir. Yüz maskesi kullanımı, özellikle kalabalık alanlarda, toplu taşıma araçlarında, alışveriş merkezlerinde ve kapalı mekanlarda bulunulan zamanlarda hastalık riskini azaltmaya yardımcı olur.

Maskeler aynı zamanda semptom göstermeyen ancak bulaşıcı olan kişilerin, diğer insanlarla etkileşime girdiklerinde potansiyel olarak virüsü yaymalarını engellemeye yardımcı olabilir. 

Ancak maskeler sadece tek başına yeterli değildir; maskeler, diğer temel hijyen önlemleriyle birleştirilmelidir. Sık sık ellerin yıkanması veya el dezenfektanı kullanımı, sosyal mesafe kurallarına uyulması ve kalabalık yerlerde bulunulurken dikkatli olunması gibi önlemlerle birlikte kullanıldığında en etkili sonuçları verir. Özetle, yüz maskesi kullanımı, bireysel ve toplumsal düzeyde sağlığımızı koruma, toplumun genel sağlık durumunu destekleme ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleme amacıyla hayati bir üründür.

Kategoride farklı renklerde bulunan maskeler sağlığa faydaları yüksek olan uçucu yağlarla birlikte kullanıma sunuluyor. Kullanıldıktan sonra tekrar yıkanan bu maskelerin dış yüzeyindeki kumaş poliviskondur. Maskelerin iç kısmında ise pamuklu tül kullanılmıştır. Yumuşak, kişiyi rahat ettiren ipeksi bir yüzeye sahip konforlu bir üründür. Maske kullanmak istediğiniz durumlarda aromasklar size iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilir. Maskelerle birlikte verilen uçucu yağ çeşitleri arasında çay ağacı, lavanta ve okaliptüs bulunuyor. Siyah maske, pembe maske ya da gri maske çeşitleriyle günlük kıyafetlerinizle uyumlu kullanabilirsiniz. 

 

Maske Nasıl Kullanılır?

Maskelerin sizi ve çevrenizdekileri koruma gibi bir görevi vardır. Bu sebeple yüze tam oturması ve uzun süre kullanımı için konforlu olması beklenir. Bu sebeple ayarlanabilir askıları olması ve tekrar temizlenerek kullanılması önemli avantajlar sunar. 

Maskenin iç yüzeyine yerleştirilen pedin üzerine birkaç damla uçucu yağdan damlatabilirsiniz. Daha sonra maskeyi yüzünüze takarak ayarlanabilir iplerinden yüzünüze oturmasını sağlayabilirsiniz. Maskeyi kullandıktan sonra içindeki pedi atıp maskenizi yıkayın. Tekrar kuruduktan sonra maske kullanıma hazır hale gelir. 

Aromasklar ile 3-4 saat süre boyunca rahat nefes alabilir ve ferahlık hissini yaşayabilirsiniz. 

Kaliteli Maske Nasıl Seçilir?

Maskelerin fiyatları ürünün rengine ya da içinde bulunan uçucu yağa göre farklılık göstermiyor. Hepsi aynı fiyattan satışa sunuluyor. Uçucu yağı, yıkanabilir maskeyi ve 7 adet değiştirebilir iç yüzey pedini Aromaterapi Market güvencesiyle alabilirsiniz. Maskenizi seçerken, rengine ve uçucu yağ çeşidine dikkat edebilirsiniz. 

Maskeleri farklı renklerde alarak kıyafetlerinizle birlikte kombin yapabilir ve maskeyle birlikte nefes almanın en kolay yolunu deneyimleyebilirsiniz

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.