Toptan Uçucu Yağlar

 

Sizleri web sitemizde  Uçucu yağlarıyla terapi dünyasında bir keşif yolculuğuna çıkmaya davet ediyoruz. Yağlarıyla terapi denildiğinde akla hoş kokular gelir. Masaj, cilt temizleme ve rahatlatma yağları akla ilk gelenlerdir. Halbuki uçucu yağlarıyla terapi bunların çok da ötesinde zengin içerikler barındıran ve yağ çeşidini kapsayan bir rahatlama yöntemidir. Aroma terapi masaj yağları elde etmek için uçucu yağlar kullanılmaktadır. Uçucu yağlar, çeşitli bitkiler, çiçekler, kök ve meyveler, tohum ve reçineler, odunsu kökler ve kabuklar gibi birçok maddeden elde edilmektedir.

Masaj salonları, doğal terapi merkezleri, spor salonları veya evde devamlı kullanımı için uygun fiyatıyla Uçucu yağların toptan sipariş vermek artık mümkün.

 

Toptan uçucu yağların içeriği

 

 Bu uçucu yağlar son derece kapsamlı, etki bırakan, kuvvetli konsantre maddeler olmasıyla da dikkat çekmektedir. Bir kilogram lavanta uçucu yağı elde edebilmek için 120 kilo lavanta çiçeğinin ezilmesi ve işlemden geçmesi gerekmektedir. 1 kilogram nane yağı elde edebilmek için de 150 kilogram nane bitkisinin işlemden geçmesi gerekmektedir. 750 kilogram fesleğen yaprağından ve bin kilogram gülden de bir kilogram yağlar elde edilmektedir. Görüldüğü gibi zahmetli ve uzun uğraşlar gerektiren işlemlerden çok az miktarlarda orijinal ve konsantre yağlar elde edilmektedir. Bu nedenle 5 miligram ya da 10 miligramlık şişelerde uygun fiyat avantajları ile sitemizde satışa çıkarılması gerekmektedir. bu yağların 5 ve 10 miligramlık şişelerde satılmasının nedeni hem pahalı olmalarından kaynaklı hem de çok güçlü etkilerinin olmasından kaynaklıdır. Bir iki damlasının bile hemen rahatlatma ya da enerji verme gibi etkileri yüksektir. Bu nedenle damla damla kullanılmaktadır. Adı her ne kadar uçucu yağ da olsa, içinde uçup giden bir yağ barındırmaz. Adını doğal bileşenler içermesinden uçucu olarak almıştır. Bu sıvıların içerdiği bileşenler o uçucu yağın kalitesini, niteliğini ve etkilerini belirler. Sitemizden temin edebileceğiniz toptan uçucu yağlar içerdiği bileşenlerin özellikleriyle kalitelidir. Sonuç itibariyle de nitelikli ürün temin edebilme avantajına sahip olabilmeniz mümkündür. Sitemizde yer alan uçucu yağların bileşenleri ve etkileri neticesinde çok nitelikli şifa özellikleri bulabilmeniz mümkündür.

 

Sitemizden modunuza uygun olarak çay ağacı, lavanta, limon otu, nane, okaliptüs ve portakal kabuğu ile ortayı çıkan uçucu yağlarını 10 ml miktardan daha fazlası sipariş edilebilir. Kendine has özel şişelerinde ve tasarımlarında temin edebilme olanağınız mevcuttur. Sitedeki kampanyalar ve toptan uçucu yağlar alımı ile ilgili bilgi almak amacıyla bizimle iletişime geçmeniz mümkün.

 

Toptan Uçucu Yağların sipariş nasıl verilir?

  • Web sitemizde yer alan standart miktar dışında toptan olarak almak isteyenler için yapılması gereken tek şeyi satış aşağıdaki telefon veya e-posta adresiyle satış ekibimize ulaşmak ve talebinizi bildirmek.
  • Satış ekibimiz talep ettiğiniz miktara göre müşteriye toptan fiyatı sunar.
  • Müşteri fiyatı değerlendirdikten sonra sipariş gerçekleştirir.
  • Ürün aynı gün kargoyu verilir ve ertesi günü teslim edilir.

 

Toptan Uçucu Yağların Sipariş Hattı

Tel: 0850 885 1524

E-posta: [email protected]

 İlgili Konular

Toptan Aroma Terapi Yağları | Toptan Uçucu Yağlar | Toptan Aroma Terapi Yağları 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.