Toptan Çakra Yağları

 

Çakra yağların toptan sipariş artık mümkün. 

Masaj salonları, doğal tedavi  uygulama yerleri veya evinizde devamlı kullanmak için uygun fiyatıyla satın almak isteyenlere için ideal çözüm.

 

Çakra Yağıların içeriği


Çakra, enerjilerin giriş kapısı olarak tanımlanmaktadır. Tekerlek ve çark anlamına gelen çakra, enerjilerin giriş kapısının açılması için kullanılır. Çakra merkezlerinin amacı girdaplar şeklinde dönerek enerjiyi vücuda yayma ve sağlıklı beden oluşturma amacıyla yapılan kurulu bir sistemedir. Bedenimize sağlık açısından alabildiğimiz enerji ilk etapta üç temel felsefeye dayanmaktadır. Bunlardan ilki, taç çakra aracılığı ile alınan kozmik enerji çerçevesinde geliştirilen yaşam enerjisi yayma işlemidir. İkincisi olan kök çakra aracılığı ile dünyaya ait olan ve dünyada yansıtmamız gereken var oluş enerjisini yayarız. Üçüncü ana çakra ise, karın çakrasıdır. Bununla da besinlerin enerjisini almaktayız. Bunların sindirimi ve vücudumuza sağladığı faydaları bedenimize yansıtıyoruz. 3 temel çakra kendi içerisinde 7 bölüme ayrılmaktadır. Kök çakrası, sakral çakrası, solar plexus çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, üçüncü göz çakrası ve boğaz çakrası olmak üzere isimlendirilen çakralar aynı isimler ile özel formüle edilip çakra yağları olarak kullanıma açılmıştır. Temel çakra sitemizde kendilerine özel çakra isimleri ile satışta yer almaktadır. Bunlar 21 ikincil çakranın geliştirilmesine de dolaylı olarak etki sağlamaktadır. Korku, endişe ve kaygı nedeniyle kapanan çakraları açmak için masaja ihtiyaç vardır. Bu çakra açma masajlarını da kendine özel çakra yağları ile açmanız mümkündür.

Çakra Yağların avantajları nelerdir

Kök çakra yağları, kilo problemi yaşayan ya da parasal olarak sıkıntı yaşayan insanların kullanması gereken etkili yağlardan biridir. Sakral çakra yağları, duygularını kontrol etmek isteyen, dileklerini ve arzularını gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Solar plexus çakra yağları bedensel güç isteyenlerin tercihidir. Karın çakra, sindirim sistemi ile problem yaşayanların tercihleridir. Kalp çakrası ve üçüncü göz çakrası da çevremizdeki olaylara karşı daha farklı bakış açıları geliştirmemizi sağlamaktadır. Boğaz çakrası ve kök çakrası da bedensel rahatsızlıkların giderilmesinde etki sağlamaktadır.

 

Toptan Çakra Yağların sipariş nasıl verilir


  • 5 ml. standart şişemizden daha yüksek toptan miktar sipariş verebilmesi için yapılması gereken tek şeyi satış aşağıdaki telefondan bize ulaşarak talebinizi bildirmek.
  • Satış ekibimiz talep ettiğiniz miktara göre müşteriye toptan fiyatı sunar.
  • Müşteri fiyatı değerlendirdikten sonra sipariş gerçekleştirir.
  • Ürün aynı gün kargoyu verilir ve ertesi günü teslim edilir.

 

Toptan Çakra Yağların Sipariş Hattı

Tel: 0850 885 1524

E-posta: [email protected]

 

 İlgili Konular

Toptan Aroma Terapi Yağları | Toptan Uçucu Yağlar | Toptan Aroma Terapi Yağları 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.