Toptan Aromaterapi Yağları 

İhtiyacınıza göre Toptan Aromaterapi yağları aynı gün kargosuyla kapınızda.

 

Aromaterapi yağların faydaları ve hangi amaçlarıyla kullanılır


Aromaterapiyi hayatımızın her bölümünde kullanmamız mümkün. Zihinsel olarak rahatlamak amacıyla, enerji yükseltmek ve fiziksel olarak rahatsızlıklarımızda kolaylıkla aroma terapi yağları kullanmak mümkün. Fiziksel olarak rahatsızlıklara kas ve kemik hastalıkları, kadınsal hastalıklar, cilt doku problemleri ve saç dibi problemleri ya da saç dökülmeleri örnek olarak verilebilmektedir. Bütün bu rahatsızlıklara çözüm olarak aroma terapi yağları çözüm sunmaktadır. Çıban, sivilce, egzama ve cilt kuruluğu gibi deri rahatsızlıklarını da rahatlatmak amacıyla kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Uyku problemleri yaşıyorsanız ve uyku rutini oluşturmak istiyorsanız gene bu tür yağlardan kullanabilmeniz mümkün. Fakat bu tür problemlerin yanı sıra en çok cinsel yaşantıda afrodizyak etkisi ile gündeme gelen aroma terapi yağları hemen hemen her evde bulunan güçlü bir kaynak olma yönünden de kişileri cezbetmektedir.

 

Aroma yağların içeriği

 

Yukarıda bahsi geçen rahatsızlıklara rahatlama amacı ile laboratuvar ortamlarında yaratılmış yağlar birçok esansın ve dokunun bir araya gelmesiyle elde edilmektedir. Bu nedenle sitemizde bulunan her bir aroma terapi yağının farklı işlevleri bulunmaktadır. Stres için, ruhsal olarak rahatlamak için, afrodizyak etkisi için ve bedensel rahatlama amacıyla her biri farklı olarak formüle edilmiştir. Ayrıca ağrı kesici olması yönüyle de stresli işlerde çalışan ve ağrı eşikleri düşük olan kişiler için ideal kullanma ölçülerindedir. Birçok seçenekleri bir arada barındıran sitemizden ister tek olarak isterseniz de aroma terapi yağları temin etmek oldukça uygun fiyat ve kampanyalar dahilindedir. Her aroma terapi yağında kendi özelliğine göre etkisi ve o ölçüde de kampanya indirimleri sizleri beklemektedir. Ayrıca toptan alınan ürünlerde daha uygun fiyat koşulları sağlamak da mümkündür. Tercihe göre, enerji veren, sakinleştiren, odaklanma sağlayan, hafıza kuvvetlendiren ve afrodizyak etkili sevgi etkileşimi sağlayan aroma terapi yağlarını kendi özel şişeleri ve etiketleri ile satın alabilirsiniz.

Kendi içinde enerji verecek karışımlara sahip ve birbirinden farklı özellikte bulunan yağ seçenekleri ile 5 ve 10 ml. lik özel şişelerinde alıcılarını beklemektedir. Ayrıca sizler de aroma terapi yağları için sitemizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Toptan Aroma Yağların Sipariş Nasıl Verilir.

 

  • Aroma terapi yağların toptan sipariş için yapılması gerekeni satış ekibimizle irtibata geçip talebinizi iletmek.
  • Satış ekibimiz talep ettiğiniz miktara göre müşteriye toptan fiyatı sunar.
  • Müşteri fiyatı değerlendirdikten sonra sipariş gerçekleştirir
  • Ürün aynı gün kargoyu verilir ve ertesi günü teslim edilir.

 

Therapium Naturalis Sipariş Hattı:

Tel: 0850 885 1524

E-posta: [email protected]

 

 İlgili Konular

Toptan Aromaterapi Yağları | Toptan Uçucu Yağlar | Toptan Aromaterapi Yağları 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.