Tatlı Portakal Kabuğu Uçucu Yağı 10 ml

Tatlı Portakal Kabuğu Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0021)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)

Organik tatlı portakal kabuklarından soğukta sıkım (gerektiğinde su/buhar distilasyonu) ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: D-limonen, β-mirsen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML tatlı portakal kabuğu yağı içeriği ; CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OILÜrünün Faydası:

Antibakteriyel ve antiseptiktir.

Sakinleştiricidir. Sinir, uykusuzluk, depresyon, kaygı ve stres durumlarında etkilidir.

Depüratif idrar söktürücü, kabızlık, bağırsak spazmı ve ödem için kullanılabilir.Kullanım Şekli:

Portakal kabuğu yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %5 oranında karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle rahatlatıcı, motivasyonu artırıcı bir ortamın sağlanmasına katkı verir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2 damla damlatarak günde birkaç defa kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 9 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.