Sevgiliye Özel Aromaterapi Hediye Kutusu
Sevgiliye Özel Aromaterapi Hediye Kutusu

Sevgiliye Özel Aromaterapi Hediye Kutusu (TNHSSG231001)

Portakal Kabuğu Sevgililer Günü Afrodizyak etkili Hediye KutusuÜrün İçeriği:

Sevdiklerinize özel hediye paketi içeriği;

1 Adet Özel Kutu (Kutunun kurdele rengi stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.)

1 adet Therapium Naturalis Çakra 2 Sakral Çakrası- Swadhisthana yağı

1 adet Therapium Naturalis Portakal Kabuğu Uçucu Yağı

1 adet Arometerapi bilekliği

1 adet Buhurdanlık

1 adet tealight mumÜrünün Faydası:

Sakral çakra göbek deliğinin iki parmak altında yer alır ve altı yapraklı nilüfer çiçeği ile sembolize edilir. Cinselliği, haz duygusunu, yaratıcılığı ve hayal gücünü temsil eder. İlişkilerinizde zorlanıyorsanız ve cinsel isteksizliğiniz varsa bu çakranızda blokaj olabilir. Sakral çakra yağı, bu blokajı kaldırmak amacıyla kullanılır.

Portakal kabuğu uçucu yağı; stresi ve gerginliği azaltır, zindelik ve enerji verir, cinsel duyguları canlandırır ve ortama hoş aromatik bir koku yayar.Kullanım Şekli:

Therapium Naturalis Çakra 2 Sakral Çakrası- Swadhisthana yağını göbek deliğinin üç parmak aşağısına sol elinizle saat yönünde yuvarlaklar çizerek masaj yoluyla uygulayabilirsiniz.

Portakala kabuğu uçucu yağını da buhurdanlığınızın üstüne koyduğunuz suya 2-3 damla damlatarak kullanabilirsiniz.Uyarılar:

Uçucu yağlar saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanımı günde 4 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

Ürün İçeriği
Karanfil Mür Palmarosa Portakal Tarçın
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.