Organik Lavanta Ve Pamuk Dolgulu Boyun Yastığı
Organik Lavanta Ve Pamuk Dolgulu Boyun Yastığı
Organik Lavanta Ve Pamuk Dolgulu Boyun Yastığı
Organik Lavanta Ve Pamuk Dolgulu Boyun Yastığı

Organik Lavanta Ve Pamuk Dolgulu Boyun Yastığı (HRMBY)

Fiyat : ₺1.000,00(KDV Dahil)Ürün İçeriği:

Ürünümüzün Dolgu Malzemesi Pamuk ve Organik Sertifikalı Lavanta Çiçeğinden Oluşmaktadır. İç ve  Dış Kılıfı Değiştirilebilir Yıkanabilir Pamuklu Kumaştan Üretimiştir. Bebeklerin ve Yetişkinlerin Kullanımına Uygundur. Bebeklerde Emzirme Yastığı Olarak Kullanımı Uygundur. İçeriğimdeki Organik Lavanta Çiçekleri  Bebeklerin Rahat ve Huzurlu Uyumalarına ve Uyku Kalitelerinin Artmasına Yardımcı Olur. Yetişkinler İçin İçeriğindeki Pamuk ve Organik Lavanta Dolgusu Boyun Bölgesinin Rahatlamasına ve Uyku Sorunlarının Çözümüne Destek Olur.Ürünün Faydası:

Bebeklerin ve Yetişkinlerin Kullanımına Uygundur. Bebeklerde Emzirme Yastığı Olarak Kullanımı Uygundur. İçeriğimdeki Organik Lavanta Çiçekleri Bebeklerin Rahat ve Huzurlu Uyumalarına ve Uyku Kalitelerinin Artmasına Yardımcı Olur. Yetişkinler İçin İçeriğindeki Pamuk ve Organik Lavanta Dolgusu Boyun Bölgesinin Rahatlamasına ve Uyku Sorunlarının Çözümüne Destek Olur.Kullanım Şekli:

Uyku Sorunlarında ve Boyun Ağrılarında Yatıştırıcı Etkisi Bulunmaktadır. Ayrıca Bebeklerde Emzirme Yastığı Olarak da Kullanılabilir.Uyarılar:

İç Kılıfı Yıkamayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.