Okaliptüs Globus Uçucu Yağı 10 ml

Okaliptüs Globus Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0009)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺460,00(KDV Dahil)

Organik okaliptüs globus (blue gum tree oil) genç yapraklarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: 1,8-Sineol (Ökaliptol), D- Limonen, α - Pinen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML Okaliptüs globus yağı içeriği ; EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OILÜrünün Faydası:

Virüs, bakteri ve mantarlara karşı etkilidir. Antioksidan özelliğe sahiptir. Üst solunum rahatsızlıklarında, soğuk algınlığı, öksürük, bronşit ve astımda kullanılır. Ağrı kesici, ateş düşürücü ve yara iyileştiricidir.

Soğuk algınlığı ile ilişkili ateş ve öksürüğü gidermek için ve lokalize kas ağrılarını rahatlatmak için kullanılabilir.

Yara iyileştirici ve iltihap giderici etkiye sahiptir.

Okaliptus uçucu yağı ağız kokusuna neden olan mikroorganizmalar üzerinde etkilidir.

Sırt, eklem ve kas ağrılarında, ağrıyı yatıştırmak için kullanılır.

Cilde doğrudan uygulanmamalı, haricen kullanımlarda 12 damla uçucu yağ 1 tatlı kaşığı taşıyıcı bir yağ ile (avokado yağı, badem, kayısı çekirdeği, veya zeytinyağı gibi) seyreltilerek kullanılmalıdır.

Odanın havasını temizleyip temiz hava solumak ve zihni rahatlatmak için bir difüzörle veya buhardanlıkla kullanılabilir. Bu stresi ve gerginliği de azaltır.Kullanım Şekli:

Organik okaliptüs globus (blue gum tree oil) genç yapraklarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: 1,8-Sineol (Ökaliptol), D- Limonen, α - Pinen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.