Okaliptüs Citriodora Uçucu Yağı 10 ml

Okaliptüs Citriodora Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0008)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺480,00(KDV Dahil)

Okaliptüs sitriodora yapraklarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Sitronellal, Sitronellol, İzopulegol, β-Karyofillen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML ökaliptus citriodora yağı içeriği ; EUCALYPTUS CITRIODORA LEAF/TWIG OILÜrünün Faydası:

Analjezik, antibakteriyel, antifungal, antienflamatuar, antiseptik, antispazmodik, sakinleştirici, böcek kovucu, yara ilacı olarak kullanılır.

Kas yaralanması, mantar, bakteri nedenli cilt enfeksiyonu ve yaralarda kullanılır.

Solunum yolu problemleri, astım, ateşe karşı etkilidir.Kullanım Şekli:

Ökaliptus sitriodora yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1 - %2 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3 damla eklendiğinde 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını temizler, kaliteli hale getirir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2-3 damla damlatarak günde 3 defaya kadar kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 9 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.