Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita)
Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita)
Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita)

Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita) (BN-2309)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺265,47(KDV Dahil)
İndirimli : ₺225,65(KDV Dahil)

%100 Saf Nane Uçucu Yağı -10 ml Su buharı distilasyon yönetimi ile üretilmiştir. Bitki bazlı üretime, bütünsel çözümler dikkate alınarak “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh üçlüsünü kapsayan bilimsel bir yaklaşımla üretiliyor. Vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu ürünlerimiz ile, tüm canlılara saygı gösteriyor ve sevgimizi paylaşıyoruz.Ürün İçeriği:

Mentha piperitaÜrünün Faydası:

İçeriğinde yer alan mentol bileşeni sayesinde, ferahlatıcı ve tazeleyici olarak kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın havasını tazelemek amacıyla diffuser yada buhurdanlığınıza 3-4 damla ilave ederek kullanabilirsiniz. Kasların gevşemesinde ve baş agrılarında doğal destekleyici olarak kullanabilirsiniz. Mide bulantısı gibi durumlarda, koklama (inhalasyon) yardımı ile rahatlatmaya yardımcı olmak için kullanabilirsiniz. Üst solunum yollarını rahatlamada sıcak su içerisine ekleyerek, bugu yöntemi ile solunum yollarınızı rahatlatıp, arındırabilirsiniz.Kullanım Şekli:

Masaj Yolu ile Uygulama: Cilde direkt uygulamayınız. 10 ml sabit yağ (Hindistan Cevizi Yağı, Zeytinyağı, Jojoba gibi) içerisinde 1 ml seyrelterek kullanımı önerilir. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İnhalasyon (koklama) ile Uygulama: Günümüzde solunum hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak inhalasyon yoluyla alınan uçucu yağlar düşük dozlarda kullanılarak minimum sistemik etki ile maksimum etkinlik sağlayabilmektedir. İnhalasyon esansiyel yağların vücuda en hızlı absorbe edildiği yöntemdir. Esansiyel yağları kokladığımızda koku bileşenleri çok hızlı bir şekilde hem akciğerlere hem de beyne gider. İçi sıcak su dolu bir kaba aşağıda 4-5 damla yağ ekleyip baş üzerine havlu koyarak nefes alıp verebilirsiniz. Bu yöntem Buğu olarak bilinir, daha çok soğuk algınlığı gibi solunum yolları rahatsızlıklarında kullanılır. Diffuzer/Buhurdanlık ile Uygulama: Buhurdanlığınıza su ilave ettikten sonra, su içerisine 2-3 damla ilave ederek ortama yayılmasını sağlayabilirsiniz.Uyarılar:

Uyarılar: Uçucu yağlar konsantre güçlü bileşenlerdir. Seyreltmeden kullanmayınız. Kendi ambalajında, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. Gözle teması halinde bol suyla yıkayınız. Güneşle temasından sakınınız. Hamile ve çocukların kullanımında doktorunuza başvurun.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.