Nane Uçucu Yağı 10 ml

Nane Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0019)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺460,00(KDV Dahil)

Organik nanenin çiçekli toprak üstü kısımlarından su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Mentol, Menton, Sineol.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML nane yağı içeriği ; MENTHA PIPERITA FLOWER/LEAF OILÜrünün Faydası:

Taşıt tutmalarını, mide kramplarını, diyareyi, bulantıyı, spazmları, hazımsızlığı, gazdan oluşan karın şişkinliklerini giderir; hazım sistemi üzerine dengeleyici etkisi vardır.

Uyarıcı ve canlandırıcıdır. Sinir sisteminin bağırsakların ve karaciğerin güçlenmesine yardım eder.

Nezle, grip ve bronşiti tedavisinde, balgam sökücü, mikrop öldürücü ve antiseptik özellikleriyle etkilidir.

Bedeni serinleterek ve terleme oluşturarak ateşi düşürür. Uçucu yağı, baş ağrıları, diş ağrıları ve bazı migrenlerde yararlı bir ağrı kesicidir.

Şiddetli kaşıntıları keser, kanlanmış cilt ve akneler için iyi bir antiseptik, damar daraltıcı ve doku sıkılaştırıcıdır.

Kas ve zihin yorgunluklarını gidermeye yardım eder.Kullanım Şekli:

Nane yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1 - %3 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 2-3 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını kaliteli hale getirir, canlılık verir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2 damla damlatarak günde birkaç kez uygulanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 12 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.