Masaj Yağları Karışımı 

Masaj Yağları Karışımı hayatımızın her alanında karşımıza çıkabilir. Kimi zaman stres yöntemi için kimi zaman ağırı kesici olarak kimi zaman da tedavi edici ya da tedavi destekleyici olarak kullanılır. Aromaterapi yağlarını günümüzden binlerce yıl önce keşfedildi ve hala kullanılmaya devam ediyor. Bazı yağlar alternatif tıp dalında tedavi edici olarak kabul edildi. Üstelik bu yağların bitkisel ve organik olması sağlık açısından herhangi bir tehlike oluşturmuyor. Ürünlerin temini güvenilir adreslerden yapıldığında maksimum fayda göstermektedir.

TherapiumNaturalis müşterilerine yüzde yüz orijinal, bitkisel ve organik karışımlar sunuyor. Sunduğumuz karışım yağların faydaları ve karışımları şöyle:

Masaj Yağları Karışımın içeriği ve faydaları

Energy: Limon otu, nane ve okaliptüs yağlarının karışımıdır. Vücuda zindelik verir, halsizlik ve yorgunluğa iyi gelir.

Relax: Petitgrein, bergamot ve lavanta yağlarının karışımıdır. Rahatlatıcı etkisi vardır. Stres ve öfke yönetiminde destek sağlar. Uykusuzluğa ve depresyona iyi gelir.

Focus: Biberiye, greyfurt ve okaliptüs yağlarının karışımıdır. Odaklanmayı artırır. Konsantrasyon sağlar ve rahatlatıcı etkisi vardır. Ayrıca verimliliği artırır.

Memory: Biberiye, fesleğen ve vetiver yağlarının karışımıdır. Hafızayı güçlendirdiği gibi unutkanlığa iyi gelir. Beyin fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olur.

Love: Portakal kabuğu, sardunya ve sedir yağlarının karışımıdır. Cinsel isteksizliğe iyi gelir. Rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi vardır. Kan dolaşımını hızlandırır ve güçlü bir antioksidandır.

Bu karışımları 5 ml ölçülerde olmak üzere TherapiumNaturalisüzerinden güvenle temin edebilirsiniz. Kendiniz karışım yapmak isterseniz yine uçucu yağlar kategorisinden istediğiniz yağı seçip kullanabilirsiniz. Ancak karışımları hazırlarken kullanılması gereken ölçüler konusunda zorlanmamak için karışım yağlar olarak temin etmeniz avantajlı olacaktır.

Karışım Yağlar Nasıl Kullanılır?

Cildinize bir baz yağ ile seyreltip masaj yolu ile uygulayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanmak için son derece pratiktir. Koklayarak şifasını alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.