Limon Kabuğu Uçucu Yağı 10 ml

Limon Kabuğu Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0004)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺460,00(KDV Dahil)

Organik limonun taze kabuklarından soğukta sıkma ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Limonen, β – Pinen, ϒ- Terpinen.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ml limon kabuğu yağı içeriği ; CITRUS LIMON PEEL OILÜrünün Faydası:

Aromaterapide fiziksel ve mental aktivite düzeylerini arttırmak için kullanılır.

Aşırı stres durumlarında rahatlatır.

Nezle, soğuk algınlığı, grip boğaz ağrıları, astım ve bronşitte kullanılabilir. 1 Lt sıcak suya 3-5 damla uçucu yağ ilave edilerek 10-15 dakika buğu yapılabilir.

Varis, flebit, damar sertliği gibi dolaşım sistemi bozukluklarında sabit bir yağ ile seyrelttikten sonra kullanılabilir. Bu amaçla 5 damla limon uçucu yağı 100ml susam veya badem yağı ile karıştırılıp masaj şeklinde uygulanabilir.Kullanım Şekli:

Limon kabuğu yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla maksimum %2 oranına kadar karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3-4 damla eklenip 2 saat kadar süreyle yaşanan ortamın havasını temizler, ferahlık verir. Ergenler ve yetişkinler ağız çalkalama suyu olarak yarım bardak içme suyuna 2 damla damlatarak günde birkaç defa kullanabilir. Çalkaladıktan sonra yutmayın, tükürün. 9 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Güneşte uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.