Lavanta Uçucu Yağı 10 ml

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml (AROUY0015)

Marka : Arotolia
Fiyat : ₺550,00(KDV Dahil)

Taze lavanta angustifolia çiçeklerinden su/buhar distilasyonu ile elde edilmiş uçucu yağdır. Ana Bileşenleri: Linalilasetat, linalool, terpinen-4-ol.

Fransa'dan ithal edilmiş, Türkiye'de şişelenmiştir.Ürün İçeriği:

1 ADET 10 ML lavanta yağı içeriği ; LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER OILÜrünün Faydası:

Lavanta uçucu yağı, sakinleştirici, yatıştırıcı, antidepresandır ve duygusal dengeleyicidir. Uykusuzluk, baş ağrıları, stres ve yüksek tansiyona karşı etkilidir.

Antiseptik bakteri öldürücü ve ağrı kesici özellikleri, uçucu yağı, böcek ısırmalarında, yaralarda, yanıklarda, çürüklerde, lekelerde, alerjilerde, nezle, grip, soğuk algınlığı, boğaz enfeksiyonlarında ve romatizmada etkilidir.

Mide spazmlarını, bulantıları, hazımsızlıkları yatıştırır ve önler.Kullanım Şekli:

Lavanta yağını cilt bakımı için Arotolia taşıyıcı yağlarıyla %1,5 - %7 oranında karıştırdıktan sonra cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Isıl işlemsiz çalışan difüzör haznesindeki suya 3-4 damla eklenebilir ve 2 saat kadar süreyle rahatlatıcı ve günün yorgunluğunu atmaya yardımcı bir ortamın sağlanmasına katkı verir. 18 ay içinde tüketilmelidir.Uyarılar:

Saf halde cilt üzerine uygulanmaz. Göz ve mukoza ile doğrudan temastan sakınılmalıdır. Alerjik bünyeliler önce deri testi yaptırmalıdır. Difüzörde kullanım günde 3 defadan fazla olmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Haricen kullanım içindir. Açıldıktan sonra doğrudan ışığa ve sıcağa maruz bırakmamak kaydıyla 25 C sıcaklık altında saklanmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.