Kule Model Gri Buhurdanlık
Kule Model Gri Buhurdanlık
Kule Model Gri Buhurdanlık
Kule Model Gri Buhurdanlık

Kule Model Gri Buhurdanlık ( BCEGZ457)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺320,00(KDV Dahil)

Buhurdanlık aromaterapinin en öne çıkan bileşenlerinden olan uçucu yağların kendilerine has özelliklerini olfaktör sistem aracılığla hissedebilmemize yardımcı olan araçlardır.Ürün İçeriği:

Tamamen seramik malzemeden yapılmış olan Kule Model Gri Buhurdanlık sizlere etkili bir aromaterapi deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlandı. Her biri tek tek elde yapılan buhurdanlıklarımız görsel olarak kendine has yapıdadır.Ürünün Faydası:

Aromaterapinin en önemli bileşenlerinden olan uçucu yağların terapötik etkilerinden faydalanmanızı sağlar.Kullanım Şekli:

Kule Model Gri Buhurdanlık su haznesine bir miktar su doldurun ve içine dilediğiniz aromaterapik uçucu yağlardan birkaç damla ekleyin.

Kule Model Gri Buhurdanlık alt kısmında bulunan mum haznesine ise yanan bir mum (tealight) yerleştiriniz. Mumun ısısıyla buhurdanlığın üst kısmındaki su-uçucu yağ karışımı giderek ısınacak ve uçucu yağ buharlaşarak bulunduğunuz ortamı kokulandırmanızı sağlayacak.Uyarılar:

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz. Mumu kullandıktan sonra tamamen söndüğünden emin olunuz. Çocuk ve evcil hayvan bulunan ortamlarda buhurdanlık kullanımına dikkat edilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Aromaterapimarket.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.